Пишет что нельзя. Как это можно сделать кроме системы приват 24?
valleriya14• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Це не просто робота в рашці, це повністю їх банк.
В смысле? Райффайзен это Австрия. В россии филиал, как и в Украине. То, что материнская компания Raiffeisen Bank International не ушла оттуда-это да.
Ответ дляvalleriya14
Ні, ні і ні. Мій знайомий працював в Австрії в цьому банку, багато чого розповів. Саме тому і звільнився. Банк належить раші, і заправляє там раша, звісно все оформлено красиво, але ж Ви пам´ятаєте про Ангелочку?
valleriya14• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я в Райффайзене тоже работала 7 лет.
Ответ дляvalleriya14
В Украине. А кем ваш знакомый там работал?
Я не знаю його посаду, бо сама не зв´язана з банківською системою. Але він точно працював в якомусь головному офісі. Розповідав, як туди регулярно прилітав трухлявий стариган, який мав свій кабінет з апартаментами і всі бігали як вжарені. Він повністю керував банком.