Chakra• 05 марта 2023

Подскажите, как перевести деньги с приватБанка на Райфайзен?

Пишет что нельзя. Как это можно сделать кроме системы приват 24?
Bonya_A• 05 марта 2023
Как это нельзя? Переводила и не раз

автор Chakra • 05 марта 2023
Такое пишет(
автор Chakra • 05 марта 2023
Olga Zelenyak• 05 марта 2023
iPay воспользуйтесь
tirin• 05 марта 2023
Там же с Райффайзеном проблемы, связанные с работой в раше. Может на них уже санкции наложили?
kanni• 05 марта 2023
Не раз переводила, почему нельзя?
Амарилис• 05 марта 2023
Ответ дляtirin
Це не просто робота в рашці, це повністю їх банк.

tirin• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Вот так даже. Тогда понятно.
valleriya14• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В смысле? Райффайзен это Австрия. В россии филиал, как и в Украине. То, что материнская компания Raiffeisen Bank International не ушла оттуда-это да.
Амарилис• 05 марта 2023
Ответ дляvalleriya14
Ні, ні і ні. Мій знайомий працював в Австрії в цьому банку, багато чого розповів. Саме тому і звільнився. Банк належить раші, і заправляє там раша, звісно все оформлено красиво, але ж Ви пам´ятаєте про Ангелочку?
valleriya14• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я в Райффайзене тоже работала 7 лет.
Амарилис• 05 марта 2023
Ответ дляvalleriya14
Я в Райффайзене тоже работала 7 лет.
В Австрії?
valleriya14• 05 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В Австрії?
В Украине. А кем ваш знакомый там работал?
Амарилис• 05 марта 2023
Ответ дляvalleriya14
Я не знаю його посаду, бо сама не зв´язана з банківською системою. Але він точно працював в якомусь головному офісі. Розповідав, як туди регулярно прилітав трухлявий стариган, який мав свій кабінет з апартаментами і всі бігали як вжарені. Він повністю керував банком.