Уси Пуси• 05 марта 2023
Заломи шкіри після сну
Ранійше такого небуло. Десь вже з місяць, після сну заломи на шкіри облича. Сплю переважно на боці. Взимку шкіра в мене дуже суха та чутлива, постійно зволожую, вранці вона найбільше суха, ніби випарюється за ніч уся волога. А тепер ще й заломи(((
Є сенс звертатися до косметолога? Чи краще до лікаря?
Папина дочка• 05 марта 2023
Зволоження повітря обов´язково в кімнаті. Пити воду. Зволоження шкіри.
Уси Пуси
• 05 марта 2023
Ответ дляЯ така бойова
Ого, ви про міжбрівку?
Ні, заломи біля гайморових пазух, по спинці носа.
Уси Пуси
• 05 марта 2023
Ответ длякуркулиха
У вас отеки скорее всего и оттого заломы
А як виявити? Під очима немає і натяку. На руках і ногах теж
ПЛЮС-МИНУС• 05 марта 2023
шёлковые наволочки, голова и верхняя часть тела на возвышении, спать на спине.
Самый умный• 05 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Если спать на спине, то шелковые наволочки и не понадобятся. А если спишь на животе и голова в бок, то никакой шелк заломы не расправит.
Телепузик• 05 марта 2023
Я всю жизнь сплю лицом в подушку, от этого морщины и заломи. После Вашей темы решила купить подушку Beaty balance . Погуглите
Розбещена цяточка• 05 марта 2023
Косметолог плюс подушка Бьюти беленс с шелковой наволочкой. Никаких заломов нет!