ЧакрыНеРаскрылись• 05 марта 2023
Дівчата, що робити з ногою
Після перелому, ніяк не наростають м’язи, і ось чи целюліт чи не має тонусу, ось таке вже півтора року.
Так і залишиться?
Викладаю фото і здорової ноги також
Так і залишиться?
Викладаю фото і здорової ноги також
Омлетик• 05 марта 2023
А якщо стиснути пальцями ту область, ямок не буде? Мені схоже на целюліт ( Але якось дивно, що він саме не одній нозі
Играюся• 05 марта 2023
На вигляд легкий цилюль, та нога просто лежить, цю ви наче здавили притиснули
Чи вона просто в спокійному стані як ви просто дві поруч складете теж зі складками?
Играюся• 05 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ось ще фото в порівнянні
Ага(( видно різницю по мясцю
А ви до реабілітологів не звертались?
ЧакрыНеРаскрылись
• 05 марта 2023
Ответ дляИграюся
Здорова в любому вигляді без цього, зо що хворій
Ms. Искренность• 05 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ось ще фото в порівнянні
Ого, а с позвоночником нет проблем?
ЧакрыНеРаскрылись
• 05 марта 2023
Блін, подивилася фото в темі, порівняльне, це ж жах якийсь 😱😱😱
Нога як недорозвинута
ЧакрыНеРаскрылись
• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ого, а с позвоночником нет проблем?
Та ні
Просто важка дуже травма коліна була
2 операції, півроку на милицях, тривала реабілітація
Просто важка дуже травма коліна була
Играюся• 05 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
В моєї мами всі ноги зверху до низу були переламані, як машина наїхала
Спочатку травму голову лікували аж потім ноги, коротше мишці атрофувались, ноги були страшні, різні, більше року реабілотолог, масажі вправи і тд, ноги стали нормальні тільки шрами по всій нозі
ЧакрыНеРаскрылись
• 05 марта 2023
Ответ дляИграюся
Точно
Треба на массажі походити, в мене як раз залишились
Играюся• 05 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Точно
Але ж не просто до будь якого масажиста, найдіть хто після травм вміє відновлювати
ЧакрыНеРаскрылись
• 05 марта 2023
Ответ дляИграюся
Так, дякую
Мядуза аля моргонер• 05 марта 2023
Автор якщо ви в Києві зверніться в інститут травматології, там дуже толкові лікарі реабілітологи. Вам потрібно скоріш за все вправи, для того щоб відновити м’язи.
Проня_Прокоповна• 05 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ось ще фото в порівнянні
а вы спортом занимаетесь?
Чемна панночка• 05 марта 2023
У вас атрофия мышц,енмг сделать,какой целюлит,нога тонкая совсем стала