Гавнюки знову запустили свої дрони. Зараз 2 - на Чернігівщину, 4 - у напрямку Сумщини. Будьте обережні, будь ласка.
Ответ дляНаталія-Ната
Вообще пофіг. Київ.
Поки в бік Києва нічого не летить. Але ми віримо в нашу ППО
Наталія-Ната• 05 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
У них шансів немає на Київ. Сплю спокійно.
Ответ дляНаталія-Ната
Я теж. Але малого часто кладу в коридорі. Бо в нього ліжко зовсім біля вікна. А у нас вже було зарево за вікном у грудні. Не хочу, щоб дитина лякалася. Тому трохи за новинами слідкую.
serebro16-72be• 05 марта 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Та за всіх страшно.
alenka3108• 05 марта 2023
Блін, а я халву жру на нервах, щоб їм ті дрони в дупи позалітали і їх порозривало, кончена русня!🤬
Счастливый магазинчик• 05 марта 2023
Как же они надоели, до омерзения.
Аж руки ледяные, от страха блин 😡
Счастливый магазинчик• 05 марта 2023
Ответ дляviika65
как я Вас понимаю. та же песня, когда наша область красная.
Я почему то последнее время так реагирую на это все, что летит. Особенно, когда пишут, что к нам, как в трансе (((