Непогодка• Изменено 05 марта 2023

А є тут такі, хто багато або навпаки дуже мало або зовсім не читає книжок?

Дівчата, а є тут або у вашому оточенні, хто дуже мало або зовсім не читає книжок? Маю на увазі художню літературу.
Чому так? Вам це не заважає по життю? Не турбує, що всі обговорюють новинки або класику?
Після однієї книги не можу примусити себе хоч щось читати, а от фільми навпаки, подобається дивитись, плюс багато книжок екранізовано, якщо не читала, то просто дивлюсь фільм, хоча вони не завжди співпадають з книжковим сюжетом.
А ті, хто багато читає, читаєте все підряд чи якийсь жанр, чи бестселлери?
Яку останню гарну книгу прочитали?
Все пам´ятаєте те, що читали, можете поспілкуватись, якщо запитають відгук або враження від книги?
Результат:
вже голосів: 451
177 (39.25%) не читаю
138 (30.6%) мало читаю
136 (30.16%) багато читаю
Файна дівка• 06 марта 2023
Я всегда читала много, а потом простым обывателям стал доступен интернет... С тех пор читать книги стала меньше. Библиотека ещё от родителей. Я покупала мало книг, не новинки, а то, что соответствует моим интересам. Сейчас она утрачена. Думаю, на олх постепенно скупать любимые книги, благо, их сейчас в продаже очень много.
Поліцейський патруль• 06 марта 2023
Читаю много. Могу одновременно читать три книги, но совсем на разные темы. За год изучаю 20-30 новых книг. Стараюсь смаковать и не торопиться. Некоторые книги перечитываю до десятка раз, самые любимые, ещё больше) При этом художественную литературу не читаю вообще. И фильмы не смотрю. Окружающие говорят, что я интересный собеседник. За то, что не в курсе художественных новинок и нашумевших фильмов, не тревожусь. У каждого свои интересы.
Диви яка я пава!• 06 марта 2023
Ответ дляElengo83
Тореадори мені самій не зайшли, може, я вже стара) Малий ще не читав...
А от Куліша зараз почитаю.
Я якась мабуть балувана) Всім Енеїда подобається, а мені ніт. І Нестайко не подобається, хоч всі хвалять.. Читаю переклади скандинавів, вони подобаються) Мумі-Тролі, Роні - дочка розбйіника, Брати Лев´яче серце...
О, згадала - ’Джури’ Рутківського дуже подобаються) І малий оцінив.
О, Ронья-это любовь, но это приятное воспоминания из детства. Енеида? Давайте так, у нас многие типа эксперты в Данте, но , осилив треть, я поняла, что это пизде# полный))) просто можно было упоминать, вот люди и строили из себя знатоков и его любителей. Уверена, некоторые даже не читали, так чисто, обзор😄 вот так и с Енеидой может быть. У меня восторге не было, но и не скажу, что плохое. Посмотрите фильм о Астрид, эта песня в конце… я ревела💙
Диви яка я пава!• 06 марта 2023
Ответ дляElengo83
А от Куліша зараз почитаю.
Ну да, тореадоры они на мелкий возраст, но вы же просили повеселее))
Суцільна зрада• 06 марта 2023
Когда-то давно читала запоями, а сейчас морально не могу себе позволить, всегда занята. То дети, то по работе
Ms. Анонимная• 06 марта 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
О, в мене така сама ситуація… Я читала до 25 років дуже багато, з самого дитинства… А потім якось прийшло переповнення… Все що не читаю, вже чула подібне і не цікаве…
Я думала, я одна такая.
Читала с 4 лет и до 25 примерно, а в подростковом возрасте прямо запоем. Могла две книги одновременно читать: утром - одну, вечером - другую.
Потом начались проблемы со здоровьем, я списывала на депрессию. И все, читать полноценно больше не могу. Только, как в посте 6 девушка пишет. Так и я.
Не линейно, а хаотично потребляю информацию. И тоже много.
забиякина• 06 марта 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
😄 после исторических трудов и научных она меня не удивляет, все предсказуемо)) но я пока только в начале. Надо про автора еще почитать😏 откуда такие мысли. Сейчас в книжных бум на нее, кстати) да, собственно, скотный двор из моды не выходит, вообще)
Да. Прочитала Скотный двор, здесь советовали. Нашла в инете. Рекомендую читающим.
12 галюцинаций• 06 марта 2023
В дитинстві та юності дуже багато читала. Могла книжку на 300 сторінок за день прочитати.
Ще багато читала, коли була вагітна.
Зараз не читаю взагалі.
Разгуляшка• 06 марта 2023
Не читаю.
Хоча в минулому році заставила себе піти в бібліотеку, щоб хоч якось відволікатись, взяла 4 книги.
Прочитала одну, але вже й назви не пам’ятаю))) Про наших дівчат-заробітчан в Італії, вразила як ставляться до наших.

Загалом за мої майже 40, я прочитала книжок 5 чи 6, не рахую навчальних.
Читання не заходить, але якщо дуже цікава книга, можу за 1-3 дні ковтнути.

Дуже багато новин читаю, статтів, наукові відео дивлюсь, дуже люблю відео про країни дивитись, це мене просто захоплює. За рік війни не подивилась жодного фільму, не можу себе налаштувати і розслабитись.

П.С. в моєму оточенні про книги ніхто не говорить) Мастер і Маргариту ніхто не згадує))
АнтиТроль• 06 марта 2023
Ви перерахували усі різновиди що існують, як їх може тут не бути
Сосиска_Втесте• 06 марта 2023
Ответ дляElengo83
А порадьте щось, що от прям ’зайшло’. Бо в мене українська вічна класіка викликає депресію... Стала перечитувать шкільну програму, от хоч ложись та помирай... ’Кайдашева сім´я’ - тільки печаль через те, як люди жили.. ’Захар Беркут’ - теж саме. Перлина бла-бла-бла літератури - ’Тіні забутих предків’ - та де ж там, вибачте, наш гостинний народ, як дві родини вбивають одна одну, та ще дорогою з церкви... Франко - суцільна печаль... Шевченко - перечитувала ’Катерину’, так ридала прям в метро, з того разу заріклась читати в дорозі... Шукала малому віршик вчити на вибір - передивилась весь Кобзар, всюди біль, жаль і горе...
Чи є якась українська література, від якої хочеться жити, а не вити?
Оце випадково в Новусі купила ’Спитайте Мієчку’. Така краса, читаєш - ніби п´єш молоко з медом... Так радісно і приємно, хочеться весну, хочеться щось робити, хочеться кохання...
А класика - хочеться впасти й завити, за що ж нам такеє життя?.. Чи справді заслужили?...
Из украинских Остап Вишня, Павло Загребельний - исторические романы, Всеволод Нестайко ’Тореадори з Васюкивки’, Григорий Квитка-Основьяненко (только не ’Маруся’)
Тримаю свічку• 06 марта 2023
Последнее время не читаю, слушаю аудио и то редко. Читаю только профлитературу и детские книжки ребенку.
Сарафанное радио• 06 марта 2023
Я зазвичай багато читаю. Але с початку війни ніяк не можу дочитати серію книжок
Неновая почта• 06 марта 2023
Я миллион книг прочла в молодости ,лет до 23. Потом как отрезало. И сейчас беру книгу и не могу читать , не интересно вообще. Уже блин зависимость от телефона и телека
Пугачиха• 06 марта 2023
Я на минулому тижні написала подрузі повідомлення із закликом заринути у всесвіт цікавого оповідання, мальовничо його описала. Вона подумала,що я у великій депресії) На жаль у моєму оточенні дуже мало людей, які читають книжки, з ким можна було б поспілкуватися, обговорити прочитане.
Женщинас• 06 марта 2023
Нема мого варіанту: до 24.02.22 багато читала.
Зараз зовсім не читаю книжок.
АлександраА• 06 марта 2023
В дитинстві і юності читала дуже багато і різноманітні жанри. Мабуть єдине, що не сприймала: російську літературу (за деякими виключеннями), бо нудна.
У дорослому віці стала менше читати. Зараз не стільки читаю, скільки слухаю аудіокниги. Мені зручно. Можна за кермом слухати чи коли щось роблю по дому.
За новинками чи концептуальними книжками не ганяюся. Для мене література - це відпочинок, а не спроба виділитися.
Вероятненько• 06 марта 2023
Їх, в мене ніхто не обговорює книжки, мабуть живу між недорозвиненими людьми)
Насправді, сама дуже давно книжок не читаю, в молодості кучу класичної художньої літератури перечитала. Зараз більше інформація по професії в інеті, відео.
курасаны• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Та просто всі ж навкруги бурчать, що тре читати, бо це змушує мозок напрягатись :))))
Наукову читаю, цікаво ж
Читаю художню літературу (ввечері перед сном, в метро), завжди читала, тільки смаки змінюються.

П.С. в шкільні роки прочитала всі книги які були у подружок, шкільну бібліотеку, міську бібліотеку, потім подарували ел книгу
Вероятненько• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Наукову читаю, цікаво ж
Та якщо читати, як деякі, кожен тиждень нову книжку ’ковтають’, або паралельно кілька,то це не читання, а як серіал подивитися. Очима пробіг і за тиждень вже й забув. Якщо читати щось справді варте уваги, то без поспіху, розмірковуючи над сенсом.
ir.zhuck• 06 марта 2023
з задоволенням би читала книжки, але часу на це не має. робота і дім все поглинають. мені потрібно самій забезпечувати себе і дитину на зйомі в Києві
Самая СоветЧиваЯ• 06 марта 2023
Кто ’все вокруг обсуждают’?))) Я как раз из тех, кто читает. Хорошо, что есть подруга такая же, а то и вовсе не с кем было бы обсудить. Среди моих знакомых читающих, может, человек 5, но все разное читают. Некоторые - только всякое ’как быть продуктивным и заработать все деньги в мире’)
Міс Всесвіт• 06 марта 2023
Я прожила в книжках половину життя до тридцяти п´яти, а зараз, в сорок, не можу читати художню літературу взагалі.
Мені тупо нудно сидіти і читати про чужі проблеми.
Під кіношку можна переробити мільйон хатніх справ, тому кіно і серіали.
ФФФФристайла• 06 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Никто тут не читает
Я покинула читати, коли надибала Советчицу))
В жодній книжці не побачиш стільки перлів одразу)
Бадабум• 06 марта 2023
До 25 лет перечитала все что попадало под руку. После этого читала только Гарри Поттера и Всю серию Перумова. Мне перестала быть интересной худ литература. Научная намного интересней.
Но вот что печально. С февраля прошлого года совсем ничего не могу читать. Я не могу сосредоточиться. Буквы знакомые, а информации 0. 2страницы это подвиг. я могу дополнить или освежить знания. Совсем новая информация не заходит.
Неправдиша• 06 марта 2023
Читаю, при чем каждый день и много)) Но сейчас уже давно позволяю себе читать не художественную литературу, а современных авторов. Не читать не могу, серьезные вещи осмысливать тоже сейчас не всегда готова .
А читать очень люблю, так пришла на советчицу , интересно читать , я например , хоть мне и не поверят никогда с пополамщиками не сталкивалась и с женщинами , которые считают , что это нормально.
Мне тут интересно ))
Дівчина з космеями• 06 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Мало читаю, і в основному пізнавальну. Я постійно ловлю себе на думці, що вже не читаю, а про щось думаю, часто відволікаюсь.
Інтернет, швидкий доступ до стислої інфо роблять свою справу. У мене так само
Салт• 06 марта 2023
Читала з малечку і зараз читаю. Класику - рідко. Мені більш цікаві нові книжки. Бо все-таки змінюється мова, змінюються акценти, змінюються суспільні настрої.
Тобто ’Пошехонську старину’ я прочитала з цікавістю, бо вона показувала неприкрашене життя того часу, це майже автобіографічна книга. ’Сестер Річинських’ читала вже зі змішанним відчуттям, там вплив ідеології відчувався.
Все ж таки я більше по новим книжкам.
Найщасливіша• 06 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Наукову читаю, цікаво ж
А что из научной можете посоветовать? Тоже интересно
Лика-прилипка• 06 марта 2023
Читала років до 30, дуже багато читала; потім з´явився бізнес, комп´ютер і з відтоді або кіно, або аудіокнижки, але виключно медицина (робота) або бізнес - теж робота власне.
Художню літературу читати не можу взагалі, слухати також, нецікаво.
Діти, що бачили мне ус свою дитинство з книжками в руках, одна читає і читає багатенько, але не так як я колись, а менший не читає взагалі, ну може книжка на рік.