всемВсёИмного• 06 марта 2023
А ви тєнями робите стрілки? якою кісточкою краще робити, якщо так?
І чи виходять такі тоненькі, гарненькі?
Люблю кольорові всякі олівці, підводки, то подумала може тінями таке можна робити? Поділіться лайфхаками, будь ласка
Просто болталка• 06 марта 2023
Не ображайтесь
пензликом
Ні не роблю, бо руки з опи, тренувалась і все одно фігня, різні, криві((
пензликом Ні не роблю, бо руки з опи, тренувалась і все одно фігня, різні, криві((
ВундерКИНГ• 06 марта 2023
Так роблю стрілочку тінями для брів, скошеним пензликом. Дуже зручно, потрібно не лінію малювати, а ніби прикладати пензлик до лінії роста вій.
успокойте_Меня• 06 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
И до куда эта стрелка идет, она же в складке скатываться будет
всемВсёИмного
• 06 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Дякую дівчатка , буду пробувати
ВундерКИНГ• 06 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Мабуть не вірно написала. Над лінією роста)
Ацетилсалициловая кислота• 06 марта 2023
так малюю скошеним пензликом, як вище фото. дуже зручно. матові тіні тримаються значно краще за олівці
Полтавська галушка• 06 марта 2023
Такий пензлик, сухі тіні і рідина-фіксатор по типу інглотівського дюралайна. Чудові стрілки виходять.
Заюшка_хозяюшка• 06 марта 2023
Раньше делала, сейчас маркером рисую. Кисточка прямоугольная, узкая нужна.