ОченьПриятно-Царь• 06 марта 2023
Головні болі у дитини. Аналізи крові в нормі.
Звичайно,ще сходимо до окуліста та невропатолога.
Але я, якщо чесно, взагалі не впевнена , що дитина говорить правду.
Дитині майже 10 років,і останнім часом це частіше. Доходить до того,що просто приходить додому з уроків.
Сьогодні повинен був іти на додаткове заняття,вийшов з дому і повернувся за 10 хвилин. Сказав ,що розболілась голова.
Як розпізнати чи справді так ,чи це просто спосіб маніпуляції і брехня?
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ для40каградусная
Я не знаю к чему вы цепляетесь, вот честно. Все уточняют за анализы. Просмотрите все те темы еще раз. Совершенно разное описание вопроса. По этому я и пишу, что много сейчас проблем с головной болью у детей.
А еще, не все могут позволить себе частную клинику. Это вам известно?
Я можу дозволити приватну клініку. Але у нас потрібне направлення від лікаря,не можна просто прийти з вулиці і зробити МРТ дитині.
PORKA• 06 марта 2023
Дочка страдала головной болью с 5 лет, только второй невролог нашла причину, это нестабильность шейных отделов позвоночника, сделали рентген в разных проекциях и так увидели, дополнительно ЭЭГ и Доплер. А вообще такие симптомы нельзя игнорировать и запугивать ребёнка больницей или анализами, а лучше искать причину
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляPORKA
Я не лякаю.
Звичайно повністю обстеження проведу.
Просто зараз мені не зрозуміло,чи дійсно можуть бути такі головні болі,які з´являються і зникають за 15 хв,чи це маніпуляції.
Звичайно повністю обстеження проведу.
40каградусная• 06 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
В даному випадку згідна з вами. Навіть МРТ може бути не інформативне. І просто так, самостійно навіть, його робити нема сенсу.
Знаю що таке головний біль у дитини. Тому потрібне обстеження. З чого починати, має сказати лікар. І то приватний чи державний не має різниці. Головне, щоб лікар знав дитину або ви, як мама, могли досконало розповісти про проблему.
Головний біль у дітей просто так не виникає, на то є завжди причина.
40каградусная• 06 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я не лякаю.
Звичайно повністю обстеження проведу.
Є такі болі, пов‘язані з перевтомою і напруженням. Але вони теж з‘являються з певних причин.
Птица Говоруша• 06 марта 2023
Ответ для40каградусная
Останнім часом тут багато жаліються на дитячий головний біль. Якось дуже повально. Можливо це якісь дні не Ок чи віруси у дітей переносяться легко, а по факту тільки головний біль. Дивна ситуація. Обстреження обов‘язково зробіть. Але повернення додому то напевно більш маніпулятивне чим турбуюче. Розпізнати можна через психолога або обстеження.
Тоже заметила , что много тем о детских головных болях. У моей дочки тоже были такие боли недавно, пила на протяжении нескольких недель обезболивающие каждый день. Семейный развел руками и сказала , что очередь к невропатологу два месяца( Европа) . Через три недели боли прошли. К сожалению причины не знаю. Общий развёрнутый анализ крови был идеальный.
40каградусная• 06 марта 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Как мне сказала наша педиатр, причины разные исходя из возраста, типа, места и длительности боли. Это и аденоиды, если возраст до 10-12 лет, и вирусы, и напряжения, и глаза, и куча всего есть.
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ для40каградусная
Наша лікар теж сказала,що причини можуть бути різними. Тому почали з аналізу крові .
МисисПропер• 06 марта 2023
Причина головного болю різна - навіть може бути онкологія, обов’язково треба до лікаря, для початку хоча б невролога.
В моєї дитини в молодших класах була сильна гол.біль, часто прямо зранку як просиналась, часто теж зі школи забирала через це - діагноз був ВСД, невролог назначав різні таблетки, але не від гол.болю. Через пару років це пройшло зараз їй 14, то просто від сильних звуків може почати боліти і в спину віддає.
Але все індивідуально, повторю - йдіть до лікаря, щоб не дайбог не було пізно