ОченьПриятно-Царь• 06 марта 2023
Головні болі у дитини. Аналізи крові в нормі.
Звичайно,ще сходимо до окуліста та невропатолога.
Але я, якщо чесно, взагалі не впевнена , що дитина говорить правду.
Дитині майже 10 років,і останнім часом це частіше. Доходить до того,що просто приходить додому з уроків.
Сьогодні повинен був іти на додаткове заняття,вийшов з дому і повернувся за 10 хвилин. Сказав ,що розболілась голова.
Як розпізнати чи справді так ,чи це просто спосіб маніпуляції і брехня?
Люблю море• 06 марта 2023
Скажите, что завтра положите его в больницу одного. На капельницы. Если резко пройдет, то здоров
Чупокабра• 06 марта 2023
У моей тоже. 12 лет. И давление 130/70. Врач говорит, что нормальное. Завтра анализы идём сдавать и тоже направили к окулисту, неврологу, Лору и кардиологу
ТАЗератти• 06 марта 2023
Ответ дляЧупокабра
Вы несколько раз перемеряете в состоянии покоя? До 130 можно спокойно наволновать себе
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Я вже сказала ,що якщо такі сильні головні болі,то будемо раз на тиждень здавати аналізи крові з вени і про болях буду колоти уколи.
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
В школі проблем не має,щоб він просто боявся туди іти.
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
Люблю море• 06 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
Значить шукайте причину. Може внутрішньо черепне давление
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
А зачем вообще кровь сдавать при гол боли? Сделайте узи сосудов головы и шеи с допплером.
Люблю море• 06 марта 2023
Ответ дляЧупокабра
130/70 нормально? Да нет
40каградусная• 06 марта 2023
Останнім часом тут багато жаліються на дитячий головний біль. Якось дуже повально. Можливо це якісь дні не Ок чи віруси у дітей переносяться легко, а по факту тільки головний біль. Дивна ситуація. Обстреження обов‘язково зробіть. Але повернення додому то напевно більш маніпулятивне чим турбуюче. Розпізнати можна через психолога або обстеження.
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
Його це не лякає.
Тому я взагалі нічого не розумію.
У дочки так началось лет с 10, головные боли и бессонница. Кроме анализа крови, проходила окулиста, делала УЗИ сосудов шейного отдела. Невропатолог написала ВСД, ещё и обнаружилась проблема с щж
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Уже какой по счету пост? Что вы за мама? Могли бы сделать давно узи ребёнку, сосудов или Мрт , сводить к неврологу
Перший.
На тому тижні були у лікаря і здали всі аналізи.
Сьогодні знову були у лікаря,отримали результати і направлення до окуліста.
ЛюбимаЯНЬ• 06 марта 2023
Аскорбинку ему или кальций дайте и через время спросите помогло или нет. Скажите что это отличное лекарство.
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляSo_so
Ну ,наприклад,головні болі можуть бути при анемії. Тому розгорнутий аналіз крові це якби нормально.
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Перший.
Зачем направление? Если вы переживаете за ребёнка, давно бы пошли в частную клинику, сходили бы к неврологу и другим врачам а так вы посты только пишите
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Поясню ще раз.
Це перший пост.
Без направлення від лікаря обстеження чекати довше,і лікар в направленні пише на що звернути увагу.
Це перший пост.
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
При анемии голова кружится и темнеет в глазах
Я в курсі.
У мене хронічна анемія.
Але головні болі теж завжди були присутні.
У мене хронічна анемія.
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Поясню ще раз.
Це перший пост.
Не верю, так как пост не первый что сдали кровь и болит голова у ребёнка , это вы их писали вчера и сегодня ночью.
К частному бы повела, потому что это быстрее, можно было бы прозвонить все частные клиники и сегодня попасть к неврологу
40каградусная• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Те посты от мамы с ребенком 8 лет. У автора ребенку 10 лет.
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Я повинна щось доказувати ?
Ночами я сплю.
ОченьПриятно-Царь
• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Она могла специально так написать, ведь который раз уточняет за анализ крови
Сказати ,що Ви дивна - не сказати нічого.
40каградусная• 06 марта 2023
Ответ дляMoco
Я не знаю к чему вы цепляетесь, вот честно. Все уточняют за анализы. Просмотрите все те темы еще раз. Совершенно разное описание вопроса. По этому я и пишу, что много сейчас проблем с головной болью у детей.
А еще, не все могут позволить себе частную клинику. Это вам известно?