Прощання з звитяжними бійцями диверсійної групи , які героїчно загинули в Різдвяну ніч на Брянщині - «Непийпивом» Максимом Михайловим , «Святошею » Юрієм Горовцем , «Тарасієм» Тарасом Карпюком та «Аполлоном » Богданом Ляговим - відбудеться об 11.00 в Успенському соборі Лаври.
О 13.00 на Майдані.
БАВОВНА НА РОСІЇ: як і хто підпалювали тили росіян
Хто в Києві і має час, хто вдячний віддайте шану нашим Героям.
О 13.00 на Майдані.
Самий цвіт української нації гине. Найкращі.
Молодь, яка повинна була бути живою. Мати дітей.
Молодь, яка повинна була зробить Україну та українців щасливими. Та молодь,яка могла бути нормальними депутатами, адвокатами, президентами.
Юра так і загинув з незакритою кримінальною справою ,яку йому організував проросійський Мураєв.
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Безмежна вдячність і шана Героям. Спочивайте з миром. Хочеться вірити, що вони загинули не даром. Швидше б перемога.
Сталися зміни!!!
ЗАВТРА в МИХАЙЛОВСЬКОМУ СОБОРІ об 11.30 !!!! відспівування Героїв , які загинули під Брянськом, Юрія Горовця «Святоши» , Максима Михайлова «Непийпива» , Тараса Карпюка «Тарасія» та Богдана Лягова « Аполлона» .
Прощання на Майдані о 13.00 без змін.
Міністр ткаченко відмінив своє рішення про відспівування в Лаврі та вбив наших побратимів вдруге …
Прощання на Майдані о 13.00 без змін.
Годину тому міністр культури ткаченко вирішив, що наші загиблі бійці диверсійної групи не гідні бути відспівані в Успенському соборі Лаври й скасував свій дозвіл.
Православна Церква України одразу прийшла на допомогу й організувала відспівування у Михайлівському Золотоверхому соборі.
11.30 Михайлівський Золотоверхий.
Як так можна??
Немає цензурних слів
11.30 Михайлівський Золотоверхий.
Як так можна??
Немає цензурних слів