Реверанс• 06 марта 2023

Маленький ображений хлопчик

Не на часі, але в ОПі зе без цього ні як. Тільки недавно була новина, що Луценко присвоїли капітана ЗСУ (видно в в ОПі в когось пригоріло, це не ордени проституткам вручати), як вже ось переводять в ТРО.
«Мілка політична помста». Луценко заявив, що його перевели з Бахмута до ТрО, а його підрозділ — на інший напрямок
«Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ у Бахмуті та продовжити службу в ТрО. Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інший напрямок. Дуже шкода, що сили оборони Бахмута в критичний період, крім проблем з БК, матимуть ще й менше очей БПЛА», — йдеться у дописі Луценка.
«Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського, — 25%. А в армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих», — додав ексгенпрокурор.
Тим більше, продовжив ексчиновник, «місця в окопах не спішать зайняти друзі президента».
«Але наказ є наказ. Вірю, що ЗСУ переможуть. Робив і робитиму все, щоб це сталося», — підсумував Юрій Луценко.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/lucenko-povidom...
Гидко
Olya Rybka• 06 марта 2023
Кроме Луценко, там некому воевать? Он незаменимый?
Стрекоза любви• 06 марта 2023
Думаю, що ні ви, ні я не будете знати правди, з якою метою відбувся перехід і чи відбувся він насправді. І про екскортницю також…Яка була її роль? Ви знайте собі ціну, тоді не буде сенсу звертати таку прискіпливу увагу на інших.
Айфон-e81c• 06 марта 2023
Друга точно ескортниця?
Olya Rybka• 06 марта 2023
Это же Мадяра перевели из Бахмута? Значит, так надо было. Что за мода обсуждать военные решения, если сами в этом не разбираетесь, люди? Или это задание - из всего разгонять зраду?
автор Реверанс • 06 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 06 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Друга точно ескортниця?
Точно.Загугліть.
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ваше останнє речення …це просто ….
Olya Rybka• 06 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Ага, точно зрада - в окопах без медалей. Хоть погуглите, скольким военным давали награды, и не позорьтесь.
Стрекоза любви• 06 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Вважаю, що ви маніпулятор. Але «слабенький». Той, хто щось розуміє в психології, одразу бачить, як ви намагаєтесь грати на емоціях.
Фраза про «шлюх» в медалях і хлопців без медалей розрахована на людей, які не вміють думати. Скільки в нас захисників були відмічені медалями, званнями? Думаю сотні а може тисяча? А «шлюх»? Поки що тільки одна. Так, що не знаю ваших намірів, але гру брудну ви затіяли з перекручуванням фактів.
Olya Rybka• 06 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 06 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Удалено администрацией...
Значить пропоную не коментувати, щоб не робити рейтинг темі. Бо будь-яка увага це вже «перемога».
автор Реверанс • 06 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Найкраще позоритесь Ви.
Вам немає рівних
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ви хлопців-захисників у один ряд з шлюхами не кладіть.
Подрысь• 06 марта 2023
Я вот с этим соглашусь: Тим більше, продовжив ексчиновник, «місця в окопах не спішать зайняти друзі президента».
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляПодрысь
Друзі президента медальки отримують.
Окопи-то не для них.
автор Реверанс • 06 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дивимось і думаємо
Domogospodarka• 06 марта 2023
Удалено администрацией...
Подрысь• 06 марта 2023
Бесят все эти Кошевые, Решетнюки, Горбуновы.. на каналах продолжаются пиздохаханьки. Чем они хуже Луценка? Вот стебутся с него, только он там воюет, а те в экранах кривляются.
Domogospodarka• 06 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Дивимось і думаємо
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 06 марта 2023
Орденоносиця
delphoto
Mira29-c3c3• 06 марта 2023
Ответ дляПодрысь
Ну мудрому нАродові ж подобається. Он вже й щлюхам виправдання находять.
Напевне на щось краще ми не заслужили,та й мабуть,не заслужимо ніколи.