Хлопаю ресницами• 06 марта 2023
Мами діток каратистів-кіокушинкай! Порадьте школу в Києві
Правий берег. Син займається два роки, по 1,5 години два рази на тиждень, результатів немає від слова зовсім. Тренер ніби і не зацікавлений в результатах учнів. Рівень дітей дуже видно на змаганнях, в порівнянням з іншими клубами. Хочемо змінити школу.
Слава Українi• 06 марта 2023
Я теж тренер з кіокушину, правда не Київ. Так от, на змаганнях гарно показують себе ці учні. Але не знаю, який це берег Києва
Хлопаю ресницами
• 06 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Дякую. Подивлюся.