Добрый Жук• 07 марта 2023
Де можна купити якісні вітаміни і колаген окрім iherb?
Чи є інтернет магазини максимально схожі на iherb? По якості
Добрый Жук
• 07 марта 2023
Ответ дляТреба ось так
А чому там не замовите?
Є там деякі товари, які мені потрібні, але довго немає в наявності
БолеИменее• 07 марта 2023
В будь-якому аналогічному американському магазині ви заплатите за доставку через перевізника, через деяких ще і комісію. А в українських націнка від 60% і до безкінечності
Замовте на айхерб, а те, чого немає в наявності, докупіть на кідстаф або олх