Наивная Хо• 07 марта 2023

Хто поститься? Зайдіть

Ви не помітили, що без м ´яса, яєць, молочки апетит збільшується? Їсти частіше хочеться?
На привозе• 07 марта 2023
Ні, то просто менші порції калорій ви так помічаете, пройде з часом
Щедрик• 07 марта 2023
я все життя в пості. Піст, я вважаю це їсти шоб жити, а не жити шоб їсти.
Без Баяна• 07 марта 2023
У мене таке в перший тиждень.Особливо після поклонів.
Далі легше
АБВГДэшница• 07 марта 2023
Логічно, бо коли не постиш то їси і ковбасу,м’ясо,молочку а там більше калорій і жирів ніж в авокадо, помідорі і пісній картоплі
пьЯНА• 07 марта 2023
Ну дивіться, якщо ви їли на обід тарілку м´ясного наваристого бограчу, до прикладу, а тепер їсте легенький овочевий супчик, то, звичайно, що відчуття голоду скоріше з´являється, бо той суп ’нетривкий’ - це логічно. Їжте частіше, меншими порціями, продумайте, щоб їжа була поживна, а не пуста, все-таки ви не повинні ходити голодною. А взагалі, ви втягнетесь
автор Наивная Хо • 07 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Дякую! Боюсь набрати вагу на посту) вуглеводами
Закуйовджена життям• 07 марта 2023
Поэтому я перестала поститься. Каждый пост +3-5 кг. Потом сбрасывать их долго и нудно.
Продаю витрішки• 07 марта 2023
я в пост поправляюсь всегда :) Да, без мяса я все время хочу есть.
Светлая Светлана• 07 марта 2023
У меня нет. Я уже похудела на 1 кг за прошлую неделю. Хотя, наверно, это отеки прошли.
пьЯНА• 07 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
Так не одні ж булки їсти)) Замість бутерброда з ковбасою - бутерброд з квасолево-горіховим паштетом або грибним - от вам і білок. Не робите перекос в сторону вуглеводів, а просто заміняєте тваринний білок на рослинний.
Миледи• 07 марта 2023
я навпаки на посту завжди худну. За тиждень по мінус 2 см на грудях,стегнах,талії. Але я відмовилась повністю від цукру, тіста..у мене тільки каші, овочі,фрукти і горішки
Kusyka• 07 марта 2023
Старайтесь продумувати меню. І менше картоплі та хліба. Потрібен також білок, квасоля, горох, гриби, соєві продукти. Я сама схильна до повноти, але в піст навпаки худну. І дивіться пісні продукти з низьким глікемічним індексом, в інтернеті таблиць є багато. По-перше, не наберете вагу на них, навіть якщо їсти багато( але з такими продуктами це складно). По-друге - від таких продуктів їсти довго не хочеться. І не збивайте голод чаем з цукром та варенням, через це тоже можете хотіти їсти. І якщо вже дуже хочете хліба то спечіть краще самі, пісних рецептів багато. Набагато ситніше магазинного. Так, легкий голод перший тиждень є, але далі звикаєш.