Мао_Мяо• 07 марта 2023
Чи можливо подати заявку на ВПО повторно?
Моя сестра з дітьми виїхала до Вінницької області у жовтні, стала на облік як впо, потім через три місяці повернулася додому і знялась з обліку, тепер знову хоче їхати з дітьми, чи може вона подаватися на ВПО, через дію?
Ірина-51f2• 07 марта 2023
Хай зайде в дію і подивитися доступна для ніі ця послуга чи ні.Там все написано, якщо доступна то звісно подавайте
Виктория-92• 07 марта 2023
Якщо вона перший раз ставила на облік через дію, то другий раз вона може стати, якщо ця область буде входити до списків, але вже не через дію, а через місцевий ЦНАП або селищну раду. В мене так було.
Мао_Мяо
• 07 марта 2023
У неї зараз ось таке пише в дії, знаходиться вона зараз у місті Запоріжжя
Мао_Мяо
• 07 марта 2023
Ответ дляВиктория-92
Дякую!
TATYANA -e43d• 07 марта 2023
Можна стати другий раз,я ставала,тільки треба щоб ви були з зони бойових дій,або можливих бойових дій,а бо там окупація.
Мао_Мяо
• 07 марта 2023
Ответ дляTATYANA -e43d
Дякую Вам) хоче знов виїздити, думала що може буде тихше, але в місті не дуже безпечно, я казала їй нащо ти взагалі поверталася, ну то таке..
Я нє Матрьошка!• 07 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
фото
Даже Харьков уже не входит. По теме- может конечно, если есть в списке населенных пунктов, которым положено
TATYANA -e43d• 07 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я ж оце також,другий раз ставала без проблем, але краще через цнап а не дію бо так допомогу не дочекаєшся
Кіма кепка• 08 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Почему не входит?
Харківська міська територіальна громада входит, внесли изменения в список от 22.12.22 р
Кіма кепка• 08 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Тут не точно,но вся территория Запорожского района входит в зону активных боевых действий, по идее, и Запорожье должно. Но тут лучше в цнапе уточнять.