ХикориДикори• 07 марта 2023
Дівчата 40+... ви молоді красуні?
Чи вже тьоті?
Результат:
вже голосів:
151 (69.27%)
Красуня молода
67 (30.73%)
Тьотя
Борец за справедливость• 07 марта 2023
)) думала, только у меня будет ответ ’ тетя’, оказалось, я не одна)
Все возможно• 07 марта 2023
я ше не 40, але в 37 виглядаю на 25, бо не заводжу дітей і щодня добре сплю і займаюсь фітнесом.
Моє тіло ідеальне
Герцогиня• 07 марта 2023
Ответ дляБавовна
А чого?
А просто привычка ответить автору наперекор)))
Герцогиня• 07 марта 2023
Ответ дляБавовна
А чого?
Ну, а, если по честному, то я никогда не умела льстить никому, даже самой себе, поэтому написала как есть)
Пузата Хата• 07 марта 2023
42...
За останній рік просто жах((
Стала страшна, неохайна, розжиріла. Пропала жага до життя. Просто робиш монотонну роботу і нічого не хочу.
Носки з дирками, довге пальто, ні краплі макіяжу...
Стала себе ненавидіти((
П.с: матеріальний стан гарний, дітки, чоловік.
А посміхатись перестала, стала зла і недобра
За останній рік просто жах((
Стала себе ненавидіти((
Щас ухожу• 07 марта 2023
Я же красунечка з відтінком тіточки, бо набрала зайвих 10 кг на стресі, скину і знову буду дівчинкою
муха в кедах• 07 марта 2023
В 43 була молода красуня, за цей рік сильно сдала, обличчя, фігура та й відчуття що стала тьоткою.
Гордая_птичка• 07 марта 2023
Считаю, что ниче еще. Но без скромности скажу, выгляжу моложе своих лет
Лапка• 07 марта 2023
Я в свои 37 стала идентифицировать себя как женщина, а не девушка )) То есть уже вроде не совсем молодая, но по прежнему красуня. Мне куда тыцьнуть?
Тану на сонці• 07 марта 2023
44 не тётка однозначно. Но денег бы на нити раздобыть, ещё бы лучше было)))