Сметчица• 08 марта 2023
Неочікувано мене привітали зі святом
Зі святом, дорогі порадниці!
Так неочікувано і приємно, вчора читала теми про подарунки і думала, що в цьому році я буду без них, бо грошей немає. Але привітали: чоловік подарував коробочку макаронсів з сиром дорблю, які я обожнюю, а свекр передав рафаело і 500 гривень. Наче і дрібниці, але так настрій підняли.
Хай у вас сьогодні буде гарний настрій і можливо збудеться ваша мрія.
ДваДваВісім• 08 марта 2023
Язык то у вашего мужа есть так, что подарки не закончились. По следам темы ниже
Сметчица
• 08 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ні, то не моя тема
Сметчица
• 08 марта 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Треба купити собі макарунів. Все відкладаю.
Вітаю вас
Я так давно їх не їла
КартаБезКомиссий• 08 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ms. Доброта• 08 марта 2023
Ответ дляСметчица
Я так давно їх не їла
Я взагалі такого ніколи не їла. Вони дуже солодкі?
Сметчица
• 08 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
Так, солодкі. Я їх їм з чаєм або кавою без цукру, бо солодкуваті
ДваДваВісім• 08 марта 2023
Ответ дляСметчица
Я прочитала и подумала он вам макарон пачку подарил....ну думаю, мало ли какие обстоятельства.
Пока на мой комент не ответили и снова зашла в тему
Поняла, о чем речь.
Ну так, автор, я за вас рада!
Поняла, о чем речь.
Ну так, автор, я за вас рада!
Сметчица
• 08 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Поняла, о чем речь.
Ну так, автор, я за вас рада!
Поняла, о чем речь.
Ну так, автор, я за вас рада!
Дякую!

С перепою• 08 марта 2023
Вітаю)))а мені зранку сьогодні зробили пропозицію.)) так неочікувано..зранку мужчина приїхав,подарував огромезний букет жовтих троянд і спитав чи не погоджусь я стати його дружиною))подарував колечко)Кохання- це так класно..навіть якщо вам 41)))
Ответ дляС перепою
Боже , як класно ! Молодець ! Два свята в одному дні 🙌
Сметчица
• 08 марта 2023
Ответ дляС перепою
Огооооо, дуже круто!!! Вітаю!
С перепою• 08 марта 2023
Ответ дляСметчица
Огооооо, дуже круто!!! Вітаю!
дякую___)))всім дівчатам і жінкам бажаю кохання)))
хто не вірить- вірте)і дочекайтесь)я своє кохання зустріла на Бадо)
Штора с кисточкой• 08 марта 2023
Ответ дляС перепою
Поздравляю вас! Будьте счастливы! Желаю всем любви и счастья! Надеюсь, что и мне достанется ))
Викасикрет• 08 марта 2023
Ответ дляС перепою
Супер, вітаю! Я так радію за вас! Кохання! Миру!