ПультОт_БМВ• 08 марта 2023
Подруга сказала при розмові…
Що чоловік, подарує їй букет квітів завтра, бо сьогодні ціни дуже підняли:)))))
Це я так, просто для настрою, раптом хтось теж без подарунка сьогодні, може і вам завтра чоловік принесе. З святом!)
Солнечный день• 08 марта 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я сказала вообще не покупать, в принципе.
Я ежегодно мужу напоминаю ,чтоб 8 марта мне не покупал цветы
Он мне дарит их без повода ,а сегодня будто обязанность мужиков принести букет
Шкура Шуры• 08 марта 2023
А я на той неделе купила красивые фиолетовые такие, пионовидные. Распустились очень красиво. Теперь радуют.
К цветам в срезе отношусь спокойно, а вот горшечные цветы, это моя страсть.
Солнечный день• 08 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Чому? Не любите квіти?
Я люблю
Но когда дарят от души и просто так ,а не потому что в календаре праздник и нужно придти с букетом
ПультОт_БМВ
• 08 марта 2023
Дівчатка, кому здалось що я висміюю чи осуджую сім‘ю-навпаки, я зацінила їх раціональний підхід))) бо раніше не чула такого…
Тема для підняття настрою, просто позитивна, не шукайте тут того, чого нема😊
Котогосподиня• 08 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
я вместо букета выбрала новую сумку) она правда стоит намного дороже тюльпанов, но она мне нужнее)
А тюльпаны скоро будут на даче...так что я жлобина еще та тоже))
А я на шпагате• 08 марта 2023
Мне муж на 8 марта уже несколько лет дарит такие цветы и растения, которые можно посадить во дворе. Я так сама попросила. И мне радостно и деньги не выброшены и двор мои ёлочки, цветы и туи украшают.
Заела_пластинка• 08 марта 2023
в мене квіти були першого березня, наступні будуть, скоріше за все, на вихідних. мене ця ’комерція’ вже задовбала. чесно. сьогодні квіти не про свято, а про бажання одних нажитися на інших. тюльпани були завжди у магазинчику неподалік по 30-40 грн. сьогодні 50-70. так й таке собі вже, видно, що в декого пересортиця. украфлора теж підняла на свята ціни (до цього в них була типа ’акція на передзамовлення’). ага, акція. не люблю я цей клятий маркетинг. як на мене, має сенс купувати за декілька днів ДО або ПІСЛЯ. мені взагалі не дуже зрозуміла природа обдаровування в цей день. є інші 364 в році. звичайно, приймаю із вдячністю, але не засмуючуюся, якщо подаркунків і підношень немає. в інші дні їх більше значно:-)
Ворожу на каві• 08 марта 2023
А мой вчера купил, ну у нас наоборот сегодня цветы в супермаркетах дешевле, так как останутся одни переборки
БершкомангоЗар• 08 марта 2023
Мій чоловік лише по телефону на словах привітав сьогодні і то спочатку забув, потім дзвонив ще раз. І нічого, небо не впало. Якось мені це свято байдуже. Подарунки... Все, що я хочу більше всього мені і так купують, дивувати якоюсь фігнею вже відучила. Якби була вдома, то був би букет та замовили б щось з ресторану додому, хоча, знаючи дочку, то це були б суші, піца і вино.
Анонім-ка• 08 марта 2023
Ответ дляЩа как дам
пздц
А четпздц?
Я считаю что ох@ели продавцы с ценами?
Смысл кормить воров ?!
Я считаю что ох@ели продавцы с ценами?
Смысл кормить воров ?!
Щас ухожу• 08 марта 2023
Ну это нормально. Меня, женщину, 8мартовские цены на цветы тоже поражают
Ужгород• 08 марта 2023
Вчера надо было покупать.
На ночь спрятать, утром подарить.
Мужик нихрена не креативный, и не предприимчивый.
На ночь спрятать, утром подарить.
А Я Самая Самая• 08 марта 2023
Раніше би мене образила така ситуація, але не тепер. на цей мій день народження чоловік не подарував ані квіти ані подарунок, повідомив що сьогодні лише вівторок, святкувати будемо у пятницю, то і привітання у пятницю
Слово своє стримав приніс квіти, шари, на вихідних вибрала подарунок.
Пышечка• 08 марта 2023
Ответ дляУжгород
Вчера надо было покупать.
На ночь спрятать, утром подарить.
Вчора були такі самі ціни, як і сьогодні ))
Ужгород• 08 марта 2023
Ответ дляТоптунша
Мій чоловік десь безкоштовних знаходить і бюджет цілий
Бесплатные то вообще днище.
Уважающая себя женщина бесплатно не будет любовницей.
Проверяйтесь с мужем на инфекции(
Кондуктор автобуса• 08 марта 2023
Я вчора побачила ціну на тюльпани - 60 грн/шт і сказала чоловіку, щоб не дарував. Не до свят зараз.
Але я завжди пам‘ятаю ті скромні, облізлі букети з мімоз та пари червоних тюльпанів, які батько дарував мамі. Нам, донькам, нічого. Фінансовий стан різний був.
Тож, можливо, і не варто дивитися на ціну, нехай чоловіки самі вирішують, на часі чи не на часі дарувати квіти. А то так життя і мине без квітів та спогадів.