Идууу--уууу блин• 08 марта 2023

Як ставляться лікарі дерматологи до косметологів?

Був випадок з лікарем хірургом… захотіла після пологів зробити абдомінопластику. Пішла на консультацію до хірурга, не пластичного. Він мене оглянув і сказав, що так, проблема є, але я вам не раджу робити пластику і назвав купу причин. Хоч він і намагався дотримуватися правил етики, але було видно, що він трохи «зневажливо» ставиться до пластичної хірургії.
Дерматолог і косметолог хоч і подібні спеціальності, але ж все таки мають різні цілі. Чи не знаєте як професійні лікарі дерматологи ставляться до косметології, уколів краси і тд?
размахер• 08 марта 2023
Нормально. Багато косметологів є дерматологами

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 марта 2023
Зараз всі нормальні косметологи це саме лікарі так і повинно бути
Ща как дам• 08 марта 2023
Як пілоти до таксистів
ротцвеники• 08 марта 2023
Учитывая , что косметолог- это все таки врач, получивший специализацию по дерматологии, странный вопрос
Дикая Роза• 08 марта 2023
Мій знайомий лікар-хірург, називає «Машками» дівчат-косметологів, що не мають медичної освіти.
Единорог_помог• 08 марта 2023
Лікарі, що лікують, чудово розуміють, що будь-яке втручання в організм - це ризик ускладнень. І користь завжди має переважати над можливими ризиками. Тобто, якщо це не для суттєвого покращення здоров´я, то робити це не варто. А косметологам пофіг, аби гроші платили. Ну а як рубцями візьметься невдала процедура - то ’індівідуальная рєакция’.
автор Идууу--уууу блин • 08 марта 2023
Ответ дляротцвеники
У мене є багато знайомих косметологів, які закінчили медичні курси, а не мед вуз. Послугами косметологів взагалі не користуюсь, тому не можу оцінити їх кваліфікацію
Бжоли-бандерівці• 08 марта 2023
Ответ дляДикая Роза
Якщо косметолог робить масажі і маски, то лікарська освіта йому не потрібна (маю на увазі 6 років навчання), а якщо вже займається ін’єкційною косметологією, то вища медична освіта є обов’язковою (моя косметолог - щелепно-лицьовий хірург за освітою).
Каркуша Клара• 08 марта 2023
Ответ дляЩа как дам
Як пілоти до таксистів

Пульт от линолеума• 08 марта 2023
Что значит неуважительно относится к пластической хирургии?? Просто он ее очевидно не делает.
И? Все по показаниям и желанию пациентов.
Есть проблема, можно решить? Вперёд делайте, чего всяких судаков слушать
автор Идууу--уууу блин • 08 марта 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Я вже зробила. Так, він її не тільки не робить, але і вважає, що вона потрібна тільки в крайніх випадках, не для естетики. Хоча як хірург він чудовий. Абдомінопластику зробила у пластичного, задоволена