Купувала в Сільпо спагетті, виявила що ті що я часто беру є з двома назвами... А в чому різниця?.. по формі повністю однакові..
Фуліганка• 08 марта 2023
Капеллини обычно тоньше, спагеттини - толстые спагетти. Но у Вас на фото не видно разницу. Я беру другую ТМ и там явно видно.
Ответ дляФуліганка
Ну да, зовні нічим не відрізняється
Я-ваш шанс• 08 марта 2023
Спагетти, спагетини тоньше чем спагетти, а каппелини по идее ещё тоньше должны быть.
Зашла на 5минут• 09 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Спагеттини — более тонкие, чем спагетти.