Ду да ду да ду• 09 марта 2023
Розподіл майна.
Чи можу я претендувати на нерухоме майно, яке здано в оренду юридичній особі?
Дама_с_коготками• 09 марта 2023
Чьего конкретно имущества и что вы имеете в виду под ’претендовать’?
KaterionOK• 09 марта 2023
Залежно від того, кому належить це майно. Оренда майна ніяк не впливає на неможливість претендувати на щось. Після переходу права власності до нового власника договір оренди зберігає свою чинність
Ду да ду да ду
• 09 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Зависит от того по какому поводу и чье оно. Оренда роли не играет
Розподіл спільного майна при розлученні .
Дама_с_коготками• 09 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, після розлучення не може бути розподілу майна, тільки поділ. Формулюйте нормально питання. Ви можете претендувати на половину усього майна, яке було придбано під час шлюбу, не зрозуміло, при чому тут оренда
Ду да ду да ду
• 09 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую
Ду да ду да ду
• 09 марта 2023
Ответ дляKaterionOK
Дякую