Где то на болотах взорвался газ в Чите
Надо бы чтоб по всем болотам такое было
Ответ дляПетрик
Вы еще верите в ту карму. Тогда рашка должна влететь вся к чертям собачим и чтоб этот сранный народ мучался и в муках умирал, но что-то не наблюдается такого. Живут себе в своих мухосрансках, как и жили, а про москвичей, политиков и их детей вообще молчу.
більше того, чим більша сволоч тим краще живе. А ті всякі карми бумеранги то для пересічних
Mariya Prokhorova• 09 марта 2023
Ответ дляtinavk
Удалено администрацией...
Та вже 300 років боримося з тими дикунами !
Lusapasika• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
карми не існує. 140 мільйонів бидлоти живе як жило і не париться.
Их 90 мил пишут,там нет 140
LadyDShoes• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Їх давно не 140 млн, це фейк придуманий рашкою
Якщо 90 нашкребуть …
LadyDShoes• 09 марта 2023
Ответ дляmusilda
фото
Ви вірите рашкі? Впевнені?
Вони вже м‘яса не мають, з інших держав наймають
В 90-х їх уже було 120 млн
А в інеті вони напишуть що завгодно.
Вони вимирають значно швидше ніж інші країни снг, бо путька дуже спаює людей
В 90-х їх уже було 120 млн
А в інеті вони напишуть що завгодно.
svetlapanna• 09 марта 2023
Ответ дляtetnes
Алакх ниранджан говорит, что в апреле там будет взрываться, а элита будет умирать
Говорите и Вы ( А кто такой Алакх ниранджан?
Mrs.Ochmonek• 09 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Ви вірите рашкі? Впевнені?
В 90-х їх уже було 120 млн
А в інеті вони напишуть що завгодно.
В 90-х їх уже було 120 млн
А в інеті вони напишуть що завгодно.
до речі, якийсь американський історик раша чи єврейського походження, який давно виїхав в США, каже, що однією з цілей війни для рф була демографічна - їм потрібне поповнення населенням саме європейського типу, бо з кожним десятиліттям ’расіанін’ - все більш азіатського типу. По своїй суті - азіати- варвари, це ясно, але і зовнішньо
Mrs.Ochmonek• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
їхня карма - це вони самі, кровожерливий жорстокий народ. Не буде можливості це спрямовувати на зовнішнього ворога - жертимуть самі себе
LadyDShoes• 09 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, але це не спасе їх, вони вимруть швидше за всіх