Відкушу все що торчить• 09 марта 2023
Какая актриса была красивее в молодости?
Результат:
вже голосів:
117 (56.8%)
3-4 коллаж Шэрон Стоун
89 (43.2%)
1-2 коллаж Ким Бейсингер
Поліцейський патруль• 09 марта 2023
Шерон- класична красуня, а Кім у молодості була гарненька, але не більше.
Відкушу все що торчить
• 09 марта 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Черты лица - да, но в купе с шикарной фигурой и роскошными волосами (чего нет у Стоун) Ким просто топ красотка
Щаслива Я• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ой, Ким сейчас такая жуткая… явно видно пластику(((
Фу, ужас. Как мужик
Угги_в_горошек• 09 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
зато у Шерон ай-кью зашкаливает
Відкушу все що торчить
• 09 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
зато у Шерон ай-кью зашкаливает
Ну мы внешность обсуждаем, а не умственные способности. И это ещё не показатель ума - высокий уровень ай-кью
Поліцейський патруль• 09 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
девочки, а они ж обе от природы не блондинки?
Не знаю, да и какое это имеет значение в 21 веке,когда каждый может иметь совершенно любой цвет волос?
Синиця у спідниці• 09 марта 2023
Ким, конечно, красотка.
Пухлые губки, вздернутый носик, длинные роскошные волосы, точеная фигурка.
Куколка)
Она секси
Куколка)
Она секси
Найщасливіша• 09 марта 2023
ХикориДикори• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
На Рурка стає схожою
Пончик Солнечный• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
ой мамаааааа
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Стільки років живу, а все не звикну до того що смаки зовсім різні і немає об‘єктивності.
Мені однозначно Шерон. Не можу повірити, що комусь вона не дуже, і поступається Кім.
Здається, що якби я була такою, то всім-всім-всім би подобалася)))
А ще дивно що комусь не подобається Моніка, Джолі. А подобається Пенелопа Крус..
Найщасливіша• 09 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ким, конечно, красотка.
Куколка)
Она секси
Куколка)
Она секси
Но глазки, как у крысы, всю красоту портят.
Найщасливіша• 09 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пенелопа Крус мне больше нравится. У неё внешность интереснее. Джоли и Моника уже просто приелись.
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Кетрин-Зета Джонс и Шарлиз Терон для меня просто безупречны. Ни Стоун, ни Бессинжер не люблю.
Мені тут тільки Шарліз гарна. Остання взагалі ні..
Кеті холмс ніколи такою гарнлю не була, все фотошоп, вона середячок симпатичний.
Фото 3 забула ім‘я, також симпатична, але не чіпляє. Очі викочені, як рибка)
А на Зету мені часто кажуть що я схожа, а мені б на Моеіку хотілось би))
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ну як це вкласти в своїй голові?
Жилось би простіше набагато
А то вічно якісь ідеали, попри яких я звісно завжди недостатньо- струнка, гарна, висока і тд
І по білому заздрю Джолі, бо здається що від неі всі в захваті)
А коли чую що не всі, всеодно не докінця вірю.. важко пояснити)
Стереотипи, стандарти.. таке всяке в голові
Жилось би простіше набагато