Відкушу все що торчить• 09 марта 2023

Какая актриса была красивее в молодости?

Результат:
вже голосів: 206
117 (56.8%) 3-4 коллаж Шэрон Стоун
89 (43.2%) 1-2 коллаж Ким Бейсингер
5cmhybyna• 09 марта 2023
Шерон притягує, хочеться займатись з нею сексом
Распутница• 09 марта 2023
Для меня очевидно Ким, Шерон вообще не нравится типаж.
Викачую яйцями• 09 марта 2023
ШАРОН хищница..ким - секси
Поліцейський патруль• 09 марта 2023
Шерон- класична красуня, а Кім у молодості була гарненька, але не більше.
Сонячний зайчик• 09 марта 2023
Ой, Ким сейчас такая жуткая… явно видно пластику(((
LoveYouOrNot• 09 марта 2023
Шерон мілашка, хочеться милуватись нею.
автор Відкушу все що торчить • 09 марта 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Черты лица - да, но в купе с шикарной фигурой и роскошными волосами (чего нет у Стоун) Ким просто топ красотка
Щаслива Я• 09 марта 2023
Шерон секси
Щаслива Я• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Фу, ужас. Как мужик
Забагаловка• 09 марта 2023
Ким мне не нравилась даже в молодости, Шерон однозначно
Угги_в_горошек• 09 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що торчить
зато у Шерон ай-кью зашкаливает
Угги_в_горошек• 09 марта 2023
девочки, а они ж обе от природы не блондинки?
Ответ дляУгги_в_горошек
зато у Шерон ай-кью зашкаливает
Ну мы внешность обсуждаем, а не умственные способности. И это ещё не показатель ума - высокий уровень ай-кью
Кили и Манджаро• 09 марта 2023
Обе нравятся.
Липка-прилипка• 09 марта 2023
Обе красотки. Каждая по-своему. Глаз не оторвать.
Поліцейський патруль• 09 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Не знаю, да и какое это имеет значение в 21 веке,когда каждый может иметь совершенно любой цвет волос?
Ростки жимолости• 09 марта 2023
У Шерон интеллигентное что то, а та как пустышка
ЯкаКраля• 09 марта 2023
Мне обе красотки, каждая пл своему
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Шерон. Такие мягкие красивые черты лица, улыбка не лошадиная и милая
Да Щас же• 09 марта 2023
Лицо красивее у Шерон стоун, общая сексуальность - у Ким.
Olgusya• 09 марта 2023
Обожнюю Шерон, люблю переглядати з нею три фільми: ’Щепка’, ’Основний інстинкт’, ’Кров і пісок’. Мені вона гарніша за Бесінджер, у якої дуже малі очі.
Синиця у спідниці• 09 марта 2023
Ким, конечно, красотка.
Пухлые губки, вздернутый носик, длинные роскошные волосы, точеная фигурка.
Куколка)
Она секси
Найщасливіша• 09 марта 2023
Кетрин-Зета Джонс и Шарлиз Терон для меня просто безупречны. Ни Стоун, ни Бессинжер не люблю.
ХикориДикори• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
На Рурка стає схожою
Пончик Солнечный• 09 марта 2023
Ответ дляСонячний зайчик
ой мамаааааа
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Стільки років живу, а все не звикну до того що смаки зовсім різні і немає об‘єктивності.
Мені однозначно Шерон. Не можу повірити, що комусь вона не дуже, і поступається Кім.
Здається, що якби я була такою, то всім-всім-всім би подобалася)))
А ще дивно що комусь не подобається Моніка, Джолі. А подобається Пенелопа Крус..
Найщасливіша• 09 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ким, конечно, красотка.
Куколка)
Она секси
Но глазки, как у крысы, всю красоту портят.
Найщасливіша• 09 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пенелопа Крус мне больше нравится. У неё внешность интереснее. Джоли и Моника уже просто приелись.
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Мені тут тільки Шарліз гарна. Остання взагалі ні..
Кеті холмс ніколи такою гарнлю не була, все фотошоп, вона середячок симпатичний.
Фото 3 забула ім‘я, також симпатична, але не чіпляє. Очі викочені, як рибка)
А на Зету мені часто кажуть що я схожа, а мені б на Моеіку хотілось би))
Я_не_аноним_100%• 09 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ну як це вкласти в своїй голові?
Жилось би простіше набагато
А то вічно якісь ідеали, попри яких я звісно завжди недостатньо- струнка, гарна, висока і тд
І по білому заздрю Джолі, бо здається що від неі всі в захваті)
А коли чую що не всі, всеодно не докінця вірю.. важко пояснити)
Стереотипи, стандарти.. таке всяке в голові