Терпляча красуня• 09 марта 2023
Чем замазать откосы?
Девочки, может кто в курсе или мужья строители )) хочу сама замазать не большие щели на откосах лоджии и после покрасить. Что мне нужно купить для этого?? Подскажите знающие пожалуйста)
Терпляча красуня
• 09 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Сатангибс
Точно будет держаться? У меня стоит сатенгипс, но сказали, что он осыпется
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
пізніше запитаю у чоловіка, він будівельник
Маю рацію• 09 марта 2023
Ґрунт, шпаклівку (вже розведене і готове до використання), пензлик і шпатель
Маю рацію• 09 марта 2023
Тільки шпаклівку наносите невеликим шаром там де глибокі дірки, і даєте гарно просохнути кожному шару
Комиссия50%• 09 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Осыпается, если вмазать сразу весь объем. Там Вам выше правильно подсказали - за несколько этапов тонкими слоями. Каждый слой ждите до полного высыхания
Конотопська відьма• 09 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Це фінішна шпаклівка,хоча б єврогіпс( той самий виробник тільки старт).
Потім фінішною
Терпляча красуня
• 09 марта 2023
Дівчата, дякую. Хоч приблизно розуміти. Зробити то я зроблю (думаю))) не хотілося в магазині соромитися
Терпляча красуня
• 09 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Якщо воно вже готове розведене - то то взагалі пісня 😁
Комиссия50%• 09 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Там таких, как Вы, все 100% покупателей. Не волнуйтесь).
Они всегда рады проконсультировать/поумничать)
Шалена красуня
• 09 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
Я не строитель, но может уголки туда приклеить?
Та там нема як. Я вже думала в цей бік. Краще замажу ))
Девальвация• 09 марта 2023
Шпаклівкою такі великі дірки не зароблюють, вона не буде триматися. Вам потрібна штукатурка (стартова). В ідеалі ще пластиковий профіль примикання, щоб шов не тріскався, але то важче. Ще є ремонтні шпаклювальні суміші, але про них не знаю, не користувалась.