Латвийские_Номера• сегодня в 19:12
Розчарована..... капец важко на душі
Якось так у житті складається: роботи, на яких працюю (бухгалтер) не сильно високооплачувані, а мої колеги при всій повазі сильно поступаються мені в знаннях і навичках (практично всі); АЛЕ в той же час, коли пробуюсь на щось нове, то розумію наскільки я недотягую до кращих, наприклад в кого вільна англійська чи щось таке....тоді вже почуваюсь тупою на тому фоні. Враження, що мені ні там ні там немає місця
Джавеліна• сегодня в 19:44
Я сейчас ищу бухгалтера на подработку для деклараций про майновий стан.
Интересует опыт или хотя бы понимание декларирования иностранных доходов в Украине (зарплата, дивиденды, доход от продажи ЦБ - ИнтерактивБрокерс).
Такое можете? Удаленка
культУра• сегодня в 19:45
Ответ дляДжавеліна
Такое можете? Удаленка
Сколько предлагаете?
Джавеліна• сегодня в 19:46
Ответ длякультУра
Сколько предлагаете?
Мы не предлагаем, у нас запрос на подрядчика. Оплата за каждую подготовленную декларацию. Сколько берете?
Латвийские_Номера
• сегодня в 20:15
Ответ дляТішуся неперетішуся
Тогда финансовым директором нужно идти
ну так, але такі посади просто так не роздають
Латвийские_Номера
• сегодня в 20:16
Ответ дляНепогодка
Ваша проблема-Порадниця. Тут час летить швидко, а користі нуль.
та я у відпустці, мені потрібно переключитись, тому тут
Латвийские_Номера
• сегодня в 20:17
Ответ длякультУра
Автор, какая у вас зп? Для понимания картины
В районі 25-30
Латвийские_Номера
• сегодня в 20:20
Ответ дляДжавеліна
Такое можете? Удаленка
Дякую за пропозицію, іноземні доходи і їх декларування в Україні - зовсім не моя тема. В мене облік бюджет, закупки, казна, кешфлоу і т.д.