Пешеходик• 09 марта 2023
Я розлюбила чоловіка
В шлюбі 6 років, дитині вже 4, чогось такого серйозного, як побиття, алкоголізм з його боку ітп немає
Звичайні проблеми як у всіх, єдине, що я не сприймаю те, що він не прагне заробляти, я більше працьовита, а він лінивий і трохи жадний, йому достатньо, щоб було поїсти і все, щось дороге, то він мені не купить, я раніше дуже гарно заробляла, то все в сім’ю давала, нічо йому не жаліла
Просто розумію, що не люблю і все
Але через дитину не можу розлучатися і не хочу бути сама, бо я реально сама лишусь, в мене друзів немає навіть
Не знаю чому це сюди пишу, просто виговоритися
Просто розумію, що не люблю і все
Добрый Йиннот• 10 марта 2023
Ответ дляvuiko
бабло=любов, єпать ...
Та нє, ви шо. Любов - це тішитись жадібним лінивим кабанякою.
Жінка йому і цьомки, і борщ, а йому все по цимбалах. Оце любов!
Блинчик Мой• 10 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
А когда будешь разводиться с таким, он скажет ’я тебя любил, а ты семью разбила, дура виновата!’))
Добрый Йиннот• 10 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
’Я тебе любив’, - це ще оптимістичний прогноз.
’Чєго тєбє, дурє, нє хватало? Нє біл же тєбя, імущєство нє пропівал’.
Блинчик Мой• 10 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Мой клялся-божился что он меня любил, а я уже не знала где искать угол, чтобы не так мешать этому миру, и под какой плинтус мне залезть..
Мой мне орал что я не голодная была и крыша над головой была (мое жилье)))), но я должна была умирать от счастья от его зарплаты в 10 тыс, которую он половину не доносил до дома. Живя на всем готовом у меня.
Короче не оценила я

Добрый Йиннот• 10 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Короче не оценила я

Ви не оцінили гармонійність союзу.
Мінусове жадібне безхатько і ви з квартирою - такий баланс, така рівновага.
Блинчик Мой• 10 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ви не оцінили гармонійність союзу.
Это да. Ну дело молодое. Всякое бывает. На будущее все учту. Больше никого к себе домой не тянуть.
Был вариант ещё жить с его родителями. Я не хотела. Тоже ’айяяй’. Это ж вау вариант в его глазах был.
Короче не такая я и все мне не так))
Пешеходик
• 10 марта 2023
Ответ дляСовбез
автор, а сколько вам лет? Я бы исходила из этого
28, виглядаю значно старше
Совбез• 10 марта 2023
Ответ дляПешеходик
28, виглядаю значно старше
ну насчет внешности ничего не скажу, не вижу. Но возраст вполне позволяет поиски другого мужа