ГендиреХтор• Изменено 09 марта 2023
Мужчина никогда не пишет первым
Есть знакомый, очень давний, давно были отношения. Иногда если я напишу ему отвечает и вроде как рад,но никогда не пишет первый. Ему пофиг?(
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
а нашо йому ви. Ви хоч секс пропонуєте чи шо? Шо пишете в повідомленнях
Не пропоную. ))) ну так ми як добрі давні знайомі. Давно давно було кохання і відносини.
Трактор Віка• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
тобто ви пропонуєте лише тратити на вас час?
Приятное общение она предлагает
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Та я не займаю час, просто дружня бесіда.я не маю на увазі що це ми прсиійно спілкуємось,ні, зрідка по типу як справи то да се. Але бачу, що навіть так зрідка я завжди перша пишу. Зрідке це може раз на рік)
Трактор Віка• 09 марта 2023
Ответ дляkatenka_
У человека своя жизнь. Зачем ему вам писать?
Ага, все люди со своей жизнью ни с кем не общаются
Щедрик• 09 марта 2023
Ему пофиг.
У меня такие есть знакомые.
Я с ними не общаюсь по сути, но если они пишут первые привет я пообщаюсь. Вроде рада услышать или пообщаться, но не настолько чтобы первой писать.
У меня такие есть знакомые.
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
дружби між чоловіками і жінками не існує
Існує, є досі просто друзі, честно. Вітаємо зі святами і нічого більше.
Але цей були відносини, трошки інше.і наче рад що написала, але перший не напише ніколи.
Ответ дляГендиреХтор
ні, він не пише бо не любить вас. В вас можливо є почуття. Запропонуйте йому секс. Якщо не схоче то шукайте нового і не зациклюйтесь.
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Та я не хочу відносин,ні,не в тому справа.
Думаю від сексу він не відмовиться, але ми одружені. Секс точно ні.
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Як вважаєте, йому пофіг? Сама розумаю, що так(
Я нічого не хочу зовсім, просто образливо(
Ms. Скромность• 09 марта 2023
Вы ему не интересны, хотел бы сам бы писал. Тем более жена есть, какие такие переписки
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
то сенс вам дружити з кимось, якщо є чоловік під боком?
Не знаю як вам пояснити.
Я нічого такого не хочу. Просто цього чоловіка дуже кохала колись и він так і залишився особливим для мене, хотілось просто легкої дружньої бесіди. Він 4 місяці тому додався у однії соцмережі але не писав. Ось я написала перша як справи, він наче активно відписував, все у розумних рамках, але ось ніколи він не писав перший. І нашу бесіду я наче закінчила короткою відповіддю, думала якщо йому цікаво він ще щось спитає и напише, але ні.
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ дляLizzzzz
Если бы он хотел он бы написал вам, выводы делайте сами, чудес скромности тут искать не стоит
Вот и я так считаю, хотя хотелось бы иначе. Увы(
Тётя Хрюша• 09 марта 2023
Ответ дляГендиреХтор
То навіщо ви йому? Він вас і не пам´ятає. В нього інша, то ви тут до чого? Стара знайома счезає, як появляється нова. Не позорьтесь і не пишіть, він не ваш чоловік, а був колись дуже давно їм.
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Не знаю. Ну у меня были когда то отношения с другими, один как-то появился в вайбере, я и не поняла кто это, но конечно я его помню, это должна быть амнезия чтобы напрочь забыть что было. Так вот этот мужчина иногда пишет как дела и с пращникаии поздравления,ничего такого криминального. Так это с ним отношения были очень давно короткие без интима даже,еще в юности. Ничего прям такого страшного, что он иногда пишет,он ничего криминального не написал.
А человек, о котром речь это вообще долгие отношения были, любовь.странно забыть прям человека)
Другое дело, что ему не интересно потому как кроме дружеских отношений я ничего не хочу ( был прицедент, он хотел другого).
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ дляkatenka_
Зачем мужчине писать когда-то давно бывшей женщине? С какой целью?
Вы ни с кем из прошлого не поддерживаете связь?
Я не о постоянном общении, но изредка там как дела?
Просто у меня такие есть хорошие знакомые, мы можем созвониться и поговорить раз в год.
Трактор Віка• 09 марта 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Нельзя уже просто пообщаться? Может он собеседник интересный
Ответ дляГендиреХтор
Из прошлого и мужчина, с которым когда-то давно были отношения, но другого общего ничего нет и не было - это разные вещи. Нет, я не поддерживаю отношения с людьми, которые больше не интересны
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ дляkatenka_
А если это мужчина, которого вы очень сильно любили, часто такие люди даже спустя много лет остаются хоть чуточку, но более особенными чем просто люди из прошлого.
Может у вас такого не было поэтому вы не прймете о чем я.
Я ничего не хочу, но не скажу что мне неприятно если бы он мне написал просто по-дружески что-то
Ответ дляГендиреХтор
Нет, у меня таких любовей нет. Прошлое - это прошлое
ГендиреХтор
• 09 марта 2023
Ответ дляkatenka_
Рада за вас.
Хата на мати• 09 марта 2023
Автор, я така, як ваш колишній. Було шалене кохання, але розійшлися, я так вирішила, хоча любила .. зараз в мене і в нього нові стосунки.
Раз в півроку він міг написати, що я кльова для нього і хоче дружити, спілкуватися. Я відповідаю, але розмова стихає і я не пишу.
Тому, що він для мене досі привабливий!
І якщо я його зустріну в приватній розмові, то буде флірт. А це потягне проблеми. І я мовчу, не пишу перша, не ініціюю...
Тому, що він для мене досі привабливий!