Пешеходик• 09 марта 2023
Я розлюбила чоловіка
В шлюбі 6 років, дитині вже 4, чогось такого серйозного, як побиття, алкоголізм з його боку ітп немає
Звичайні проблеми як у всіх, єдине, що я не сприймаю те, що він не прагне заробляти, я більше працьовита, а він лінивий і трохи жадний, йому достатньо, щоб було поїсти і все, щось дороге, то він мені не купить, я раніше дуже гарно заробляла, то все в сім’ю давала, нічо йому не жаліла
Просто розумію, що не люблю і все
Але через дитину не можу розлучатися і не хочу бути сама, бо я реально сама лишусь, в мене друзів немає навіть
Не знаю чому це сюди пишу, просто виговоритися
Просто розумію, що не люблю і все
Добрый Йиннот• 09 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Знаєте, дуже сумно, що все вимірюється лише грошима. Не заробив - розлучення. Не купив айфон 19 - розлучення. Людські якості зовсім не в моді.
Бажання дати своїй родині комфорт, реалізуватися самому в професії - це і є відображення багатьох рис.
Наприклад, турботи, старанності, працьовитості.
Бувають різні часи. Людина може перебувати в різних емоційних станах. Але все ж існує різниця між тимчасовими негараздами та постійною жадібністю / пасивністю.
Можливо, чоловік авторки буде непоганим партнером для якоїсь невибагливої жінки. Можливо, він взагалі не пристосований до спільного життя.
Але зараз головне, що він не підійшов авторці.
Вона може дати своїй родині більше. І натомість хоче взаємності. Вона не хоче грати за двох - це нормальна вимога.
Ms. Любмая жена• 09 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Развод это не конец света. А начало новой жизни. Со жлобом - это не жизнь, а пустая трата времени. А так есть шанс встретить другого, адекватного мужчину. И почувствовать себя женщиной.
Асі адекватні вже одружені
Добрый Йиннот• 09 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Я так рада Вас видеть
Где Вы пропали?)
Дякую. Зараз дуже рідко тут пишу, хоч і часто гортаю Порадницю.
Зосереджена на роботі, а емоцій стало менше. Тому бережу, щоб більш-менш встигати вести робоче листування :)
ЕлькиПальки• 09 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Жадность должна быть в моде? Мужчина хорошо пристроился
Блинчик Мой• 09 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Так семья - ответственность двоих. И создаёт ее не один человек.
Но на Советчице всегда и во всем виновата женщина.
Блинчик Мой• 09 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
У Вас все добре?)
КучМала• 09 марта 2023
Ох, дівчата, а мене щось лякають ці теми буквально кожен день, або про коханців, або розлюбила. Навіть не знала, що це так просто - розлюбити. І всім радять розлучення.
Якщо зовсім немає любові, то звісно що варто йти, але куди вона так швидко спливає? Тим паче людина завжди така була і очі ж бачили, що брали.
как тебе такое илон маск• 09 марта 2023
Ну, автор, так буває. У мене також більше емоцій до чоловіка, коли він більше заробляє, коли може дозволити собі купувати мені подарунки майже щодня. Але ж не розлучатися через такі дрібниці, якщо загалом вас все влаштовує. Ви маєте виписати плюси і мінуси цього шлюбу. Бо розлучення - це дуже серйозне рішення, і не відомо, чи буде після нього щось краще.
Царівна Жабка• 09 марта 2023
Ответ дляКучМала
Я перевлюблялась в своего мужа раза три, 15 лет в браке. И мужа нелюбовь ко мне тоже чувствовала, а потом это сменялось страстью, трепетом, заботой. И он сам мне говорил, от тебя исходят феромоны, я говорит не знаю что это, но я в тебя перевлюбился. Всяко бывало. И хорошо и плохо. Но хорошего больше
Царівна Жабка• 09 марта 2023
И еще, автору. Было такое, что муж почти все время молчал, было что зарабатывал ноль. А было, что цветы почти каждый день, и было что доход от нуля до 5 т$ это жизнь, не все сразу.
Добрый Йиннот• 09 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
У Вас все добре?)
Потихеньку. Йдеться про раціональне використання ресурсів :)
Мені треба мати наснагу, щоб формувати думки для клієнток-співрозмовниць.
Невгамовна шахиня• 09 марта 2023
А взагалі чужа сім’я темний ліс і не потрібно тоді ходити нікому)
Байрактарна• 09 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
конечно, измеряется в том числе и деньгами.
при чем тут айфон?
такой муж ведь с радостью принимал подарки и взнос в семейный бюджет от автора, но сам вряд ли щедр к собственному ребенку.
и я не про вытребеньки, а про базовые вещи, типа еды, игрушек, мебели, образования, оздоровления.
при чем тут айфон?
КучМала• 09 марта 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну от, типу криза у відносинах це не рідкість. Дякую за ваше повідомлення, воно ще раз це підтверджує. Не зовсім розумію, нащо будувати стосунки, щоб потім розлучатися через речі, які були відомі про людину майже з самого початку. Я і сама боюся потрапити у таку ситуацію з одного чи іншого боку. Всі мають недоліки.
Добрый Йиннот• 09 марта 2023
Додам.
Можливо, ви самовдосконалились. Перевірили себе на міцність та вміння дарувати близьким людям комфорт. Ще й дитину народили. Всюди встигли, всюди здібний зайчик.
А потім з висоти ’п´єдесталу’ озираєтеся на чоловіка і вже зрілим поглядом даєте йому оцінку.
Ваш минулий вибір вже не відповідає нинішнім здобуткам і потребам.
ПриснитсяЖЕ• 09 марта 2023
У меня муж хороший, работает, в целом не жадный. Особо не балует, что надо покупаем. У меня чувства давно прошли, началось как не было денег, а потом с деньгами стало лучше, а чувств нет и секса не хочется. Просто страсть по молодости прошла, я поменялась. Живу жалко разводится, но это не жизнь. Жить не получается, сдохнуть жалко)) Жалею что не развелась раньше, чем дальше тем все сложнее
Блинчик Мой• 09 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Нехай все буде добре у Вас! Ви допомагаєте людям. Дуже корисна справа)
Блинчик Мой• 09 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Додам.
Жадібність дуже виснажує морально. Сумно від того, що від цієї хвороби страждають оточуючі, сім´я, а не сама людина, яка є жадібною.
Добрый Йиннот• 09 марта 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Цьомки, цьомки, цьомки!
Дякую щиросердно.
’Все буде добре’ зараз потрібне багатьом людям. І вам теж. Нехай всім хорошим сонечкам вистачає сонечка.
Дякую щиросердно.
Блинчик Мой• 09 марта 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Цьомки, цьомки, цьомки!
Дякую щиросердно.
Дякую Вам! Обіймаю
З Вами тепліше в темах)
КучМала• 09 марта 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А чого тоді не розходитесь, якщо це не життя? Через кілька років будете жалкувати ще більше, чи не так?
ПриснитсяЖЕ• 09 марта 2023
Ответ дляКучМала
Какая то я стала беспомощная, не могу принять решение, муж считает что это моя инициатива. Плюс нужно из себя чтото представлять, а я давно потеряла себя
А так да, буду жалеть еще больше. Раньше было бы легче
КучМала• 09 марта 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я вам бажаю мотивації для саморозвитку і знову себе знайти. А там може і доля підкине нагоду розійтись, чи зустрінете іншого, хто вас переконає. Навіть якщо живете наразі з не коханим чоловіком, можете звернути увагу на інші сфери життя. Не жалкуйте, знаходитись в стані не прийнятого рішення це теж цілком ок, я вважаю.
ПриснитсяЖЕ• 09 марта 2023
Ответ дляКучМала
Спасибо Вам за тёплые слова и взгляд со стороны! Они сейчас ценные для меня 🙂
ЗавЛабСнаб• 09 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
при чем тут айфон?
Автор його вибрала чомусь. Не думаю, що він був іншим.
Ответ дляДобрый Йиннот
Хороше ви сонечко. Перш за все обставини показали, що від чоловіка немає одного з важливих еквівалентів любові: фінансового спокою.
І ви - наче та коняка. Ніде любові взятись.
Не бійтеся лишитись сама. Плануйте свій окремий куточок вже зараз. Якщо поки боїтеся виринати на вільні землі, працюйте, збирайте гроші. А потім вже вирішуйте, чи варто ділити зароблене з пасивним приймачем.
бабло=любов, єпать ...