ДолькиКабана• 10 марта 2023
Соціальні мережі біженки
Доброго ранку.
Виїхала з західної області в перший день війни. Жила в Празі і звідти подала на Homes for Ukraine в Англію.
Вже 6 місяців в Англії. Ходжу в спортзал і басейн, є залицяльник з яким ходжу на побачення, іноді екскурсії, в магазині на ціни не дивлюся, купую ,що хочу. Працюю. За три роки в Україні заощадила 7000$ і за 6 місяців тут заощадила 6000$. На армію доначу і притулкам помагаю.
Загинув найближчий друг на війні , брат під Бахмутом а я картинки красиві в сторіс викладаю.
Хочу поради небайдужих.
Що мені змінити в своєму житті? Чим можна ще займатися а чого не робити? Чи я нікого не ображаю своїм способом життя і загалом чи правильно я роблю ,що живу і намагаються отримати максимум позитиву в умовах,що склалися
Хочу поради небайдужих.
Грушки-яблочки• 10 марта 2023
Как минимум картинки не постить из уважения к горю близким и не тренде о своём счастье
Подумывающая• 10 марта 2023
Пораджу не тролити,бо в людей різна енергетика. Потім і самі не зрозумієте,чому в вашому житті відбувається різна фігня.
Меряю от единицы• 10 марта 2023
Відпрвідь на питання, що змінити? Постіть не картинки, а веселий текст 🤖
Завтра не пью• 10 марта 2023
Зараз знову прибіжать і скажуть «а чому ви такі агресивні до переселенок?» Хоча дана тема і є пасивною агресією.
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Щастя нема , як в Україні почувала себе так і тут. Щось краще в Україні щось тут.
Картинки не постити чому? Я поважаю і співчуваю тим хто захищають країну, співчуваю горю людей які втратили рідних, і людям які мають виживати в Україні при малих зарплатах і пенсіях. Але не розумію як мої фото їх ображають.
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляДжонсонюк
Вы в Англии работаете?
Так , за 10 днів після приїзду почала працювати
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
Я написала все правду . Нащо мені під анонімом брехати
Подумывающая• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ким ви працюєте?
Грушки-яблочки• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
И краше не розуміти.
Знаєте прислів‘я про те, що щастя та грощі люблять тишу?
Просто робіть фото, та не виставляйте, або зробіть акаунт для іноземців і туди викладайте фото
Ирина-bbd0• 10 марта 2023
Толстый троллинг. Но именно вот такие беженки с мозгом ракушки и дают почву россиянам растягивать такую инфу по европейским форумам.скрины постов . Это вызывает у налогоплательщиков Европы желание выпнуть украинцев на родину и прекратить всю помощь
Творческий типаж• 10 марта 2023
прям все штампы в одном посте)) вы такая тугая что за год еще не поняли что делать со сторис?
Бутербродница• 10 марта 2023
тупо так троллите - с западной в первый день войны
с первых слов спалились)
Творческий типаж• 10 марта 2023
Ответ дляБутербродница
с первых слов спалились)
забыла написать что квартиру сдает за бешенные бабки своим же
Привіт з ботойбіччя• 10 марта 2023
Поясніть мені тупій, навіщо постити в соц мережі?
У мене знайома купила букет на 8 березня для мами, і виклала в сторі. Ніхто їй нічого не подарував і вона запостила той який купила сама.
Я б вже підписала, що для матусі.. але ж ні.
Я не рощумію людей в соц мережах.
Нах…а це робити?
Я не рощумію людей в соц мережах.
Нах…а це робити?
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Чому ви це так сприймаєте. Якраз я є жертвою тих хто кричав і слюною бризгав ще в березні минулого року як я місце маріупольців займаю. А жила я в квартирі свого колишнього бойфренда , з яким залишилися друзями. Але я була враг народа бо поїхала. А що кому погане я зробила?
Доречі , десь так до 15 моїх друзів які в зсу зі мною прекрасно спілкуються , сторіси мої дивляться і жодний з них не просив не постити сторіси
Привіт з ботойбіччя• 10 марта 2023
Ответ дляБутербродница
с первых слов спалились)
Тю, виїзджали навпаки ще і як. Повернулися лише коли зрозуміли що все тихо.
В перший день всі рванули
Пацака-задирака• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
вот сейчас сделали большую глупость, написав сюда.
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляБутербродница
с первых слов спалились)
Так і було . Але стояла 4 дні на кордоні. Бо виїхали вечером на популярний пункт Шегині
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ні. Не здаю. В мене ремонт , я планую на літо приїхати , і на паску на 2 тижні
Квиток купила
Лукава Кішка• 10 марта 2023
Так і немає відповіді ким працюєте. Так ким? Що далі робитимете? Ціни на житло зйомне дуже високі в Англії, як будете залишатися коли закінчиться програма допомоги?
ДолькиКабана
• 10 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Живу з спонсорами . Житло знімати буду з осені , після війни до дому мабуть. Працюю в готелі . Житло доступне для людини яка працює
Точный_сантиметр• 10 марта 2023
Викладайте бiльще кравивих картинок i пiдтянiть свiй рiвень троллiнгу, слабувато поки ще
Не куру• 10 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Совершенно верно
Лукава Кішка• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Якщо разом з кимось жити так. А самому знімати ні, це вся зарплата на зйом та комунал
З горіха зерня• 10 марта 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не рощумію людей в соц мережах.
Нах…а це робити?
Я не рощумію людей в соц мережах.
Нах…а це робити?
Враньё и выпендрёж
Я уже года 3 ничего не выставляю ,ни в сториз ,ни фото свои .
Зачем мне этот негатив,зависть ?! Счастье любит тишину .