ДолькиКабана• 10 марта 2023

Соціальні мережі біженки

Доброго ранку.
Виїхала з західної області в перший день війни. Жила в Празі і звідти подала на Homes for Ukraine в Англію.
Вже 6 місяців в Англії. Ходжу в спортзал і басейн, є залицяльник з яким ходжу на побачення, іноді екскурсії, в магазині на ціни не дивлюся, купую ,що хочу. Працюю. За три роки в Україні заощадила 7000$ і за 6 місяців тут заощадила 6000$. На армію доначу і притулкам помагаю.
Загинув найближчий друг на війні , брат під Бахмутом а я картинки красиві в сторіс викладаю.
Хочу поради небайдужих.
Що мені змінити в своєму житті? Чим можна ще займатися а чого не робити? Чи я нікого не ображаю своїм способом життя і загалом чи правильно я роблю ,що живу і намагаються отримати максимум позитиву в умовах,що склалися
Смыкалка• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ні. Не здаю. В мене ремонт , я планую на літо приїхати , і на паску на 2 тижні
Квиток купила
у мене закордоном не писало 4G
мережу країни показувало де я зараз))

Kidstaff Bot• 10 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Враньё и выпендрёж
Я уже года 3 ничего не выставляю ,ни в сториз ,ни фото свои .
Зачем мне этот негатив,зависть ?! Счастье любит тишину .
Ну може і я в старості скажу - от три роки не виставляю в сторіс. До того ж виставляли? І війна вас не смущала ? І літали всі і подорожували , а труни з Донбасу все приходили і приходили до їх сімей. То же та межа? 5 солдатів на місяць? 5 солдатів на день? 5 солдатів на годину? Коли вже треба переставати викладати фото і починати співчувати людям
harchushyn• 10 марта 2023
Автор, ви самотня?

Яка у вас внутрішня необхідність виставляти веселі картинки?
Для себе? Чи для тих,хто дивиться?
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляСмыкалка
у мене закордоном не писало 4G
мережу країни показувало де я зараз))
А різниця 2 години з українським часом вам ні про що не говорить?
lisulya• 10 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Зараз знову прибіжать і скажуть «а чому ви такі агресивні до переселенок?» Хоча дана тема і є пасивною агресією.
Ну Ви ж розумієте, що її створила не біженка?
соняшка• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Щастя нема , як в Україні почувала себе так і тут. Щось краще в Україні щось тут.
Картинки не постити чому? Я поважаю і співчуваю тим хто захищають країну, співчуваю горю людей які втратили рідних, і людям які мають виживати в Україні при малих зарплатах і пенсіях. Але не розумію як мої фото їх ображають.
Нету сечи терпеть пекельные борошна, троль - иди учиться, не заплатят за темку.
uma• 10 марта 2023
Вам хорошо и ладно. Чужим людям пофигу ваши картинки и сколько вы получаете.
У всех есть нормальное желание что-то показать, рассказать, даже похвастаться, но для этого у нас, например, есть группа Семья, где все друг другу показывают что купили, где были, как чудят дети, кому какой букет подарили… и что от дома осталось после прилёта. Это наша внутрисемейная жизнь и никакой Маше из группы школы или коллеге из офиса оно ни к чему.
При этом я зарегистрирована во всех соцсетях, но за всю жизнь там пару репостов.
ksyuha831• 10 марта 2023
І насниться ж таке

Наталья-249d• 10 марта 2023
Так и тянет написать’Хорошо что война в Украине,подольше бы’.Да автор?
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Через гроші ? Ні. Я раніше подорожувала часто , купувала меблі, одяг , взуття, догляд за собою, ремонт дачі. А зараз купую лише їжу і одяг , який необхідний бо не з собою таскати не охота а майбутнє не однозначне. Дохід в Україні був +- такий самий
ВасильевнаЯ• 10 марта 2023
Автор, зачем вам мнение других? У всех женщин была и есть такая же возможность как у вас. А вот когда мужики постят такое, ненавижу их, потому что для мужчин очень огрраниченный перечень тех, кто может выехать. И ладно если еще выехал отец тяжелого инвалида, без которого мать физически не может справиться, но когда многодетные папаши выезжают, это вопиющая несправедливость.
P. Halliwell• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Чому ви це так сприймаєте. Якраз я є жертвою тих хто кричав і слюною бризгав ще в березні минулого року як я місце маріупольців займаю. А жила я в квартирі свого колишнього бойфренда , з яким залишилися друзями. Але я була враг народа бо поїхала. А що кому погане я зробила?
Доречі , десь так до 15 моїх друзів які в зсу зі мною прекрасно спілкуються , сторіси мої дивляться і жодний з них не просив не постити сторіси
А от чего вы бежали с Западной Украины в первый день войны? От войны? Так она вас не коснулась. Вас даже смерть брата не коснулась и не тронула

А вообще тролляку на гиляку
Kittu2008• 10 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Друзі в ЗСУ зайняті , їм не до ваших дурниць
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Та насправді мені не потрібна думка інших. Не в цьому питанні. Просто не люблю лицемірних людей з подвійними стандартами. І не люблю токсичних людей яких тут так багато. Адекватним людям всеодно на цю тему а токсичні бісяться
Наталья-249d• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Зачем с Украины тогда выехали?
Наталья-249d• 10 марта 2023
Ответ дляMs. Halliwell

А вообще тролляку на гиляку
Так не брат у нее погиб ,а друг?Брат под Бахмутом воюет
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Зачем с Украины тогда выехали?
Війна
Дивнулька• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Війна
А квиток на літак Лондон-Харків, чи я щось не зрозуміла?

Leto32• 10 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Толстый троллинг. Но именно вот такие беженки с мозгом ракушки и дают почву россиянам растягивать такую инфу по европейским форумам.скрины постов . Это вызывает у налогоплательщиков Европы желание выпнуть украинцев на родину и прекратить всю помощь
У автора мозг не ракушки , девушка молодец ,крутится ,зарабатывает ,меняет страны и живёт полноценно ,не спускает на наркотик и алкоголь ,а копии деньги .
Так что у кого мозг ракушки ,это ещё вопрос.
Leto32• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Автор ,поверьте все те кто злорадствуют тут ,с радостью хотел бы оказаться на вашем месте ,в Англии,с работой ,с жильем ,с фин подушкой ,и ухажером)
Ирина-bbd0• 10 марта 2023
Ответ дляLeto32
Так кому и кобыла невеста(с)
Southern_Beauty• 10 марта 2023
Вы хотите, чтобы вас похвалили? Да, вы молодец, что пошли работать на такую тяжелую работу. Что рискнули выехать в другую страну, получить здесь жизненный опыт. Устраиваете личную жизнь.
Мы с вами в одной стране, но свой путь я ощущаю куда более тернистым, у меня нет времени на бассейны, спортзалы и бойфрендов. Но этой мой выбор. Ваш позитив мне нравится, я же вижу ситуацию под другим углом.
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляSouthern_Beauty
Я нічого не казала за бойфренда, це мій прихильник. А у мене до нього лише дружні почуття. Спорт це здоров´я , а себе треба любити.
автор LJA • 10 марта 2023
Ответ дляДивнулька
Лондон - Краків
Дивнулька• 10 марта 2023
Ответ дляLJA
Лондон - Краків
А, то я неуважно прочитала. Ну, той квиток - то ще не означає повернення в Україну. І не доводить, що Ви - не тролль.