tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
перший раз таке чує. Заінтригували. Бо вуха часто бачу, але я їх боюся.
Ото Ви перелякана
Алёна-01• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
5 місяців має бути от-от, такі трелі почала пускати
В такому віці в мене і син і донька верещали)
Вони знайомляться з новими можливостями. То ричать, то пищать
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Так мені та мила господиня сказала, що качечка молоденька, а та качечка, видно, померла своєю смертю від старості.
От брехуха. В мене молоді йдуть на запікання - Але вони і менші за розміром
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Да, с вечера. Я как раз успела ещё домой доехать.
А я тогда еще на ДР поехала. Среди ночи потом еле попутку поймала и то не до дома
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Мами дівчаток, верещати це в них такий прикол?
Не, моя спойная была. Сейчас уже понимаю почему, ей было просто лень закатывать истерики.
Nasta9019• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
У мене молодший син теж верещав
автор tarveldy • 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я 23 на работу так и не попала. За 3 часа только до начала Трои доехала
Я дійшла до Фестіка, таксі на куренівку 280 грн, (при нормальній погоді було 48, нагадаю 2013 рік, доллар 8 грн) і вирішила що мені дешевше дома залишитись, йду, так гарно, сонечко світить, діти бігають і мені тоді так сердце зжалося, бо ми з чоловіком вже взяли собаку і змирилися, що дітей не буде
Алёна-01• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я сама любитель луковичных, у меня их дохренища. Гладиолусов около 70 штук. Тюльпаны когда-то считала во время цветения, что-то в районе 1000
Это практически единственная причина по которой я хочу дом)
Засадить все цветами и радоваться
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ага) Правда я сирі хвости найбільше люблю.Це моя слабість
Дівчата, розкажіть - бо не знаю чим своїх годувати. Їм все набридло. От припру їм хвости і вуха - хай їдять. Воно реально смачне?
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ещё в прошлом году и с тех пор пролежала в морозилке
автор tarveldy • 10 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Син такого не робив, верещить і регоче з того, собака в шоці
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
У мене феритин був низкий, я його піднімала піднімала, а потім почалась війна і вже я нічого не перевіряла.
Найкраще феритин крапельниці піднімають.
Ферінжект наприклад, але не бюджетно це
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ото Ви перелякана
Я реально не знала що їх їдять.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
О, сестра
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А сколтко норма для сдачи крови?
У мене тоді був 118-121 і мене відправляли до терапевта.
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Ой, уже 5... я думала, месяца 2
Zelenkа• 10 марта 2023
Всім привіт, крім русні і тролів)
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Мені лікар сказав,що на феретин не орієнтуються. Тільки гемоглобін.Ох ці лікарі.
Так при низькому феритині і гемоглобін не айс
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Бля, я когда-то умудрилась спросить что это за мягкие рога))))

Я мясо заказываю из под Белой Церкви, свинина капец какая свежая и ароматная (я не ем все эти тартар в, но тут аж слюни катятся, когда разбираешь). Мне после них ни одно мясо с Сильпо не вкусное.
У них и утка есть, но доставка по субботам и 150 грн
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
так, така енергозатратна штука...
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Засадить все цветами и радоваться
И я дом хочу
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Моя сімейна також.
У мене тоді ноги ночами дуже дивно боліли, синдром неспокійних ніг, саме ночами. Серце вискакувало (тахікардія), головні болі, головокружіння, а вона - гемоглобін в нормі, а феритин до сраки, він не важливий )).
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
а в ам у відповідь букет кабачків. Обожнюю такі обміни сусідські.
Ага)
Кабачки нет, а вот ведра райских яблочка были
автор tarveldy • 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Всім привіт, крім русні і тролів)
у мене вони всі у блоці
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
И я дом хочу
З парканом
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Хрящики. Мне нравится
sobacura• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Та не спина, а срака
хвіст )
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Вот это красотища!!!!!
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Та ні, гемоглобін норм, а фреретин низький. Терапевт сказав нічого не приймати