tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Щось не видно, що проснувся
Ну так вспышка))) зажмурился !вот моется
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Мое меню - суп гороховый, запеканка, чуть макарон и пара отбивных, кекс, остатки пюре на сковородку зразов. И что самое классное- это все уже готовое😁
Запеканка... дякую! Буде в мене сьогодні запеканка.
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ого... у меня такого в жизни не было... раньше то 86, то 96, год назад сдавала, прогресс- 110
У мене 84 був в другу вагітність, бо я про м*ясо навіть думати не могла, зразу ригала. І дитина зараз полувеган в мене, з м*яса їсть тільки шашлик ))
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А...это не лилии?
А так похожи
Неа
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Я така хозяйка: голову помила, попилососила, змінила постіль, вже все попрала, сніданок меншому приготовила....і все це мрії мої мрії. Якби не грьобана русня, не було б хвилювалочки, і я займалася б справами))
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Как пузико аккуратно на коленках лежит.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Всем доброе утро! У меня телега подвисла, все тихо и спокойно было . И тут она как обновилась , я аж проснулась полностью !
А Что Вас напугало?
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ого!
Я мабуть пельменів куплю ))) нічого не хочу ні варити ні їсти.
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Как пузико аккуратно на коленках лежит.
Ага, мыть его надо … спит на радиаторах , убавила тепло , можно лежать теперь, и он сильно потеет, все пузо коричневое …
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Что Вас напугало?
Как что? Тревога, хвылювалочка в самом разгаре, а она прогуливает
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Тьфу ты, только восторгнуться хотела такой моторностью. А тут такое, мечтаю и я хорошо)))
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну дак окорочка и тут по 270
А утка за кило 165
Это ж не мои )))
Вже побачила ціни на фото )
Але качка смачна капец! Ммммм
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ну, шо є, то є))
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ого!
Шо случилось? То что готовить не хотите, это понятно. А аппетита чего нет? Вы присмерти?
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Как пузико аккуратно на коленках лежит.
В мене після зими так само. Наче і худа, а десь воно падло взялося і лежить на колінках.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та, у меня и летом так
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ого!
Вот пельмени хорошая идея... завтра мужа на ярмарку зашлю и со свежего мяса налеплю. Главное, чтобы не было тревоги и не засосало мать в хвылювалочку
sobacura• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Гарно поснідала )) + лінь, так лінь шо словами не передам.
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Что Вас напугало?
Так тревоги не было у меня ,я как раз в 9 проснулась , смотрела несколько раз все тихо, только карта тревог резко стала красной а остальные каналы так и висели , не было информации. Зашла прочла чипсы летают , а ну понятно .
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Бляха муха, ще й домашні. Нє, я ці дві неділі лінива срака. Діти в школі/садочку/свекрухи, чоловік на вахті.
Nasta9019• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Та, у меня и летом так
Давайте зі мною: дієта та спорт?
любительница• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Всем привет от хардика, это их высочество проснулся только)))
Соник)
Моя встает, когда я встаю с кровати
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ длялюбительница
Соник)
Моя встает, когда я встаю с кровати
Так все нормально))) мы за вчера отсыпались )))
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та ні, гемоглобін норм, а фреретин низький. Терапевт сказав нічого не приймати
Ідіть до гематолога.
Феритин повинен бути в нормі для нормального функціонування організму
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляБасина
А можете спитати, чому не можна здавати кров після гепатиту А (Боткіна)? Може можна якось перевіритись, чи придатна кров? Я б теж здавала...
Це складно

Так давно, мені лікар допускаючий пояснював причину, через кров можна заразити людину хворобою якось так . Зараз іде обговорення в світі переглянути умови до донорів.

Коли я спілкувалася з лікаркою(завідувачка) з гематології після смерті сестри (в понеділок була розмова) питання про гепатит теж стояло, тому, що сестру в мин році поклали з негативним експрес тестом на гепатит Б, а в ході лікування, виявилося загострення гепат.Б. Я хотіла наїхати на лікарку, що от як так, тест був, значить здорова від геп.Б була, а вона каже ніііі, експрес не бачить днк вірусу, а коли зроблено пцр по гепатиту, тоді лиш точні данні як й і скільки в організмі, вона казала, що навіть в Німеччині заражаються від донорів гепатитами, перед процедурами пов´язаними з кровю від донора лікарі завжди повідомляють про подібну побочку, я ще перепитаю допускаючого лікаря, в мене зроблена вакцина від геп.Б, експрес звісно показує негатив, а от мені цікаво що показав би пцр.
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я не могла до лікаря з копчиком дійти за місяць, які крапельниці? ))
Я Хема плексом піднімала, а зараз просто спіруліну приймаю, самопочуття в нормі, рахую, що феритин в нормі )
У мене самопочуття було в нормі, а феритин був 2 при нормі 100
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
То тюльпаны так открылись
Вернулась ещё раз пересмотреть
Таки,да
Спасибо
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Та, у меня и летом так
Про меня
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Неа
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
Спасибо, уже Выше объяснили