Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Мое меню - суп гороховый, запеканка, чуть макарон и пара отбивных, кекс, остатки пюре на сковородку зразов. И что самое классное- это все уже готовое😁
Запеканка... дякую! Буде в мене сьогодні запеканка.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А...это не лилии?
А так похожи
Неа
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Я така хозяйка: голову помила, попилососила, змінила постіль, вже все попрала, сніданок меншому приготовила....і все це мрії мої мрії. Якби не грьобана русня, не було б хвилювалочки, і я займалася б справами))
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Всем доброе утро! У меня телега подвисла, все тихо и спокойно было . И тут она как обновилась , я аж проснулась полностью !
А Что Вас напугало?
Ответ дляBelosnezka1980
Тьфу ты, только восторгнуться хотела такой моторностью. А тут такое, мечтаю и я хорошо)))
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ну, шо є, то є))
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Как пузико аккуратно на коленках лежит.
В мене після зими так само. Наче і худа, а десь воно падло взялося і лежить на колінках.
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ого!
Я мабуть пельменів куплю ))) нічого не хочу ні варити ні їсти.
Вот пельмени хорошая идея... завтра мужа на ярмарку зашлю и со свежего мяса налеплю. Главное, чтобы не было тревоги и не засосало мать в хвылювалочку
Ответ дляЛеди на мопеде
Бляха муха, ще й домашні. Нє, я ці дві неділі лінива срака. Діти в школі/садочку/свекрухи, чоловік на вахті.
любительница• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Всем привет от хардика, это их высочество проснулся только)))
Соник)
Моя встает, когда я встаю с кровати
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та ні, гемоглобін норм, а фреретин низький. Терапевт сказав нічого не приймати
Ідіть до гематолога.
Феритин повинен бути в нормі для нормального функціонування організму
Ответ дляБасина
А можете спитати, чому не можна здавати кров після гепатиту А (Боткіна)? Може можна якось перевіритись, чи придатна кров? Я б теж здавала...
Це складно
Так давно, мені лікар допускаючий пояснював причину, через кров можна заразити людину хворобою якось так . Зараз іде обговорення в світі переглянути умови до донорів.
Коли я спілкувалася з лікаркою(завідувачка) з гематології після смерті сестри (в понеділок була розмова) питання про гепатит теж стояло, тому, що сестру в мин році поклали з негативним експрес тестом на гепатит Б, а в ході лікування, виявилося загострення гепат.Б. Я хотіла наїхати на лікарку, що от як так, тест був, значить здорова від геп.Б була, а вона каже ніііі, експрес не бачить днк вірусу, а коли зроблено пцр по гепатиту, тоді лиш точні данні як й і скільки в організмі, вона казала, що навіть в Німеччині заражаються від донорів гепатитами, перед процедурами пов´язаними з кровю від донора лікарі завжди повідомляють про подібну побочку, я ще перепитаю допускаючого лікаря, в мене зроблена вакцина від геп.Б, експрес звісно показує негатив, а от мені цікаво що показав би пцр.
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я не могла до лікаря з копчиком дійти за місяць, які крапельниці? ))
Я Хема плексом піднімала, а зараз просто спіруліну приймаю, самопочуття в нормі, рахую, що феритин в нормі )
У мене самопочуття було в нормі, а феритин був 2 при нормі 100
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
То тюльпаны так открылись
Вернулась ещё раз пересмотреть
Таки,да
Спасибо
Таки,да
Спасибо
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Неа
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
И раскрылись, и стоят, ещё и пахнут
И возле метро куплены)
Спасибо, уже Выше объяснили