tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляKlodia
Я первый раз тоже не подошла, потом пошла по врачам, устранила причину, подняла гемоглобин.
Чим піднімали?
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
В Киеве все помнят. Особенно те, кто в офисах два дня жил
Я 23 на работу так и не попала. За 3 часа только до начала Трои доехала
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
як ваша спина?
Дякую ) вже пройшло все. Я тиждень спала біля батареї )) вигрівала, хз чи то воно, чи не воно, але все пройшло і все чудово!
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Лилии могу только в том случае, если они не воняют))))
Да, для дома они удушливые. А вот на клумбах во дворе норм, лёгкий аромат такой, приятно
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Домашнюю не знаю где, а обычные в Ашане есть
Домашню брати тільки у перевірених продавців. Я якось взяла, мамко рідна, я її тушкувала 6 годин, а вона все одно була резинова. Сутки до тушкування замаринувала у соєвому соусі. Хай Бог милує!
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Це добре!
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляKlodia
У мене феритин був низкий, я його піднімала піднімала, а потім почалась війна і вже я нічого не перевіряла.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
А шо тоді було?
Снега неожиданно вальнуло так, что не идти не ехать. Разве только джип и то, не везде. В магазине даже хлеба пару дней не было. Привизти не могли.
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
і я так попала. Тому тільки молоду качку або магазинну.
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я так три разі підряд не підійшла (задовго до війни), потім більше і не ходила. Весь час гемоглобін нижче норми.
А сколтко норма для сдачи крови?
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Мені лікар сказав,що на феретин не орієнтуються. Тільки гемоглобін.Ох ці лікарі.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я хорошо помню... началось еще 22
Да, с вечера. Я как раз успела ещё домой доехать.
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
А шо ви з вухами робити збираєтесь?
Їсти) Там жіночка продає запечені з часничком, але я вже двічі не заставала, бо розбирають.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Прокатаюсь в Метро, бо мої вже сьогодні щось їсти захочуть) На ярмарку за вухами планую)
За свынячими?
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
снігопад, почався з вечора, люди застрягали на дорогах, місто стало
Реально снігу було по шию
ааааа, то був березень? ) Я не пам*ятаю.
У нас тоді життя зупинилось в містечку, обірвало провода, ми тиждень сиділи без світла і води, ніхто нікуди не міг виїхати, рятувальники на якихось бтр-ах снігоходах добиралися з енергетиками по полям лагодити все. Ще пам*ятаю мороз був градусів 15, у нас отоплення не було, чоловік зливав воду з системи, ой тоді було....
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
перший раз таке чує. Заінтригували. Бо вуха часто бачу, але я їх боюся.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
як ваша спина?
Та не спина, а срака
автор tarveldy • 10 марта 2023
Мами дівчаток, верещати це в них такий прикол?
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я вообще больше всего люблю гладиолусы
Потом уже пионы, нарцыссы, тюльпаны и все остальное)))
Когда был огород, я до 300 луковиц сортовых высаживала, ото трындец был
Все соседи с букетами
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Реально снігу було по шию
Я помню тогда еще 10 мая по тенистым углам лежали кучки грязного уже снега
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Та не спина, а срака
От шоб ти не робив - дістається постійно сраці. Перевірено часом
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так мені та мила господиня сказала, що качечка молоденька, а та качечка, видно, померла своєю смертю від старості.
Алёна-01• 10 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Який вік?))
Nyavka_mavka• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
о вам бы растяжечку
То идите по ступенькам с выпадами, натягивая ножки
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Повезло ещё
автор tarveldy • 10 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Який вік?))
5 місяців має бути от-от, такі трелі почала пускати
Belosnezka1980• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
За свынячими?
Ага) Правда я сирі хвости найбільше люблю.Це моя слабість
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я вообще больше всего люблю гладиолусы
Все соседи с букетами
а в ам у відповідь букет кабачків. Обожнюю такі обміни сусідські.
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я вообще больше всего люблю гладиолусы
Все соседи с букетами
Я сама любитель луковичных, у меня их дохренища. Гладиолусов около 70 штук. Тюльпаны когда-то считала во время цветения, что-то в районе 1000
ЛЮБА• 10 марта 2023
Всем доброе утро! У меня телега подвисла, все тихо и спокойно было . И тут она как обновилась , я аж проснулась полностью !