Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
Элочка LA• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Удалено администрацией...
Мой ответ адресован не вам, я в вашу защиту писала

К ясновидящим отношения не имею.
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
В чем еднае? Она еднае только вас, гнобящих тех, кто говорит на русском
Так хто ж вас гнобить?
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЭлочка LA

К ясновидящим отношения не имею.
Извините, увидела поздно.
Элочка LA• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Извините, увидела поздно.
Всё нормально:)

Может это глюк после нововведений, у меня тоже было так - сообщение мне , а потом смотрю, что оно другому пользователю адресовано. Администрация, обратите пожалуйста внимание.
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так хто ж вас гнобить?
Не конкретно меня. Тогда для чего цепляться к мове? Ники не такие, Пушкин не такой ит.д....
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну якщо не офіційно спілкуємося то чому так вперто наполягаєте на тому що Нік автора написаний неправильно ?
Бо мене ´шарпає´ від цвілі, алергію маю, хай їй грець. А бачу- мила, добра людина, а такий нік помилковий. Болить.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ви мені нагадали роки в школі, коли русічка мене поправляла, що ’кофе - он’. Але пройшов час- і вже років з 20, як ’кофе- и он, и оно’ згідно правил.
Оце так і зараз- ви тулите вірші та пісні, а я вам кажу, що з точки зору біологі - цвіту- то не теж саме, що квітну. I це вигляда кумендо в вашому випадку, бо тхне цвіллю. От і все, без образ.
Краще вже ’кава’ бо вона. Адміне, а скільки вам років, що ви вже у 88 казали ’Слава Україні’? А ще питання, просто цікаво, яка основна причина чому ви не переводите повністю сайт на українську? І назву в тому числі. Не бажання чи це якось вплине на комерційну складову? Про назву я читала, що це вже типу бренд, але і бренди перейменовують зараз, в принципі.
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
А навіщо перейменовувати бренд, має ж бути якась мета чи мотивація
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляvikat
Ну зараз багато людей перейшли на українську. Мотивація - повномаштабне вторгнення росії. Тому я і питаю чи це просто особисте небажання, чи шось інше. Людина тут сидить, відповідає. Мені цікаво. Чому не спитати?
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не можу, бо ви маєте рацію: щодо грибків і плісняви, води у ставку - тільки ’цвіте’.

А от щодо квітів - ’квітне’ або ’цвіте’, залежно від регіону.
Квітне - більш літературне. Але і цвіте - теж українською.
Але ж автор теми не квітка
Вероника-2014• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
нас знищують, тут питання життя і смерті
Переведут ники на Советчице и все закончится?
Вероника-2014• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тому додамо ще ніки грецькою, румунською, білоруською і на івриті
Вы грек или румын?
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Багато людей перейшли, бо мають внутрішню мотивацію. Але непотрібно нав´язувати свою мотивацію іншим людям
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Все що треба і вимагається від нас Законом- перекладено. Все інше- це UGC (user generation content) і він такий, як його в оригіналі залишають користувачі, від тексту оголошень до коментарів тут. I ніхто, ні один Закон- не вимагає перекладу UGC. Ми теж не вправі вимагати писати лише виключно якоюсь мовою, це незаконно.
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ок, зрозуміло, дякую. Писати якоюсь мовою ви може і можете вимагати, як наприклад сайт з певною тематикою. Як гурток за інтересами. Але ви не хочете, я розумію. А от назва форуму? Зміна назви ж також від бажання команди вашої залежить. А ви виходить не хочете?
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Все перейдут на укр - война закончится? Нет. Едность - только в мове?!
Ні.
Але для прикладу, як ви поясните іноземцям, чому ми просто не віддаємо ворогу зрусифіковані частини України як плату за мир? Вони аргументують тим, що населення нічим не відрізняється - та сама мова, віра, радянські фільми, голосували за проросійських політиків - чому б їм просто не приєднатись до рф? Я пояснюю іншим менталітетом, українським духом незважаючи на столітнє зросійщення, зрештою зародженням націоналізму саме в східній частині України, яка найбільше постраждала від рф.
Але погодьтесь, що мова - як те, що відрізняє нас від Московії, - це додатковий аргумент.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Що перeкласти? Kidstaff?
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Що перeкласти? Kidstaff?
Нє, савєтчіца. Я про форум.
Оленёнок• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Маніпуляція
Та неужели? Или, как кроме доставать всех на тему языка, больше нет возможности продемонстрировать свой патриотизм? Такие борцы за «мову», как правило, сидят в Европе или глубоком тылу и мужском своих прячут. Борцуны…
Семицветка• 10 марта 2023
Та шо ж вам всё неймется с этим русским языком. Уважайте права русскоязычных украинцев.
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
В селах-да. Город - нет
Ну так і в Києві в моєму дитинстві старались українською не говорити - щоб не виглядати ’селом’. Ситуація міняється
LadyDShoes• 10 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А потом тянут эти языковые темы со срачем со скринами в росисю...
100%
Оленёнок• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
так за мову розстрілюють.
Как же вами легко манипулировать… фас 😂
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Как не чипае?? Они не люди??! А снаряды попадают не только к бабушкам.
А хто чіпає бабусь за російську мову?? Чи ви вважаєте, що умовна зміна ніків на українську якось зачіпає бабусь?
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляvikat
Але ж автор теми не квітка
Звідки ви знаєте? )
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Нє, савєтчіца. Я про форум.
Написання слова ’Cоветчица’ не протирічить та не має символів, що не можуть бути прочитан украномовним. За Законом- перекладу не потребує.

Далі- це не товар, не послуга, це- власна назва. Читаємо, як і пишемо.

Доречі- ви спаплюжили оцим ’савєтчіца’ слово ’Cоветчица’.
Оленёнок• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не було у українців ’рідної російської’ 100 років тому, її українцям жорстко нав´язали.
І рідною мовою вважають українську близько 80% на зараз.
Та вы шо? 😂 Вы бы хоть в вопрос потрудились углубиться)
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звідки ви знаєте? )
Це очевидно, квітки не розводять мовних срачів
Миленька Лебідко• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Я не казала про закон. Я питала про бажання чи не бажання. Ладно, я все зрозуміла.
Оленёнок• 10 марта 2023
Автор! В каких войсках сейчас проходит службу ваш муж? Может лучше организуете помощь его подразделению?