Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
shaleniravliki• 10 марта 2023
А то что бойцы разговаривают на русском, благодаря которым вы спокойно спите, это нарушение закона? Достали уже с этим языковым срачем
Piracanta• 10 марта 2023
І знову ви.
vasilek5050• 10 марта 2023
Давно треба змінити
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
Маніпуляція
vasilek5050• 10 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
А ви тут, як тут
klaraneill• 10 марта 2023
Там же в законе написано - товар, услугу или работу. Ник не является чем-то перечисленным в законе, значит не нарушение.
shkoda_anna• 10 марта 2023
Стаття 10.Конституції України
Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
5cmhybyna• 10 марта 2023
яско шо є. Це виправити займе 20 хвилин кодингу, але хто тим займатись хце
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 марта 2023
Так в законе про анонимные ники ничего не написано. Как вы думаете, владельцы сайта (кидстафф и совечица) такие дураки, что нарушают языковой закон, спят и видят - когда ж придут и влепят им штраф за нарушение?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Версія інтернет-представництва державною мовою повинна мати не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії, та завантажуватись за замовчанням для користувачів в Україні.
klaraneill• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Обоснуйте, что это нарушение. Ники - не часть интерфейса)
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
мови агресора в інтерфейсі не повинно бути взагалі
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 марта 2023
А потом тянут эти языковые темы со срачем со скринами в росисю...
klaraneill• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
На Советчице и так все элементы навигации державною, закон соблюден.
klaraneill• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Это не интерфейс, еще раз повторюсь.
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
хай тягнуть, мені то до лампочки шо там у них
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А що вам до їхньої думки?
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Это не интерфейс, еще раз повторюсь.
повторюю. Перекласти інтерфейс і видалити мову агресора - справа 1 дня кодингу. Було б бажання.
Nat-li• 10 марта 2023
Вам нужно окончательно обидеться на форум и самоудалиться. Не?
klaraneill• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Вы как-то неконструктивно ведете диалог
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Вы как-то неконструктивно ведете диалог
нас знищують, тут питання життя і смерті
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Якщо анонімні( автоматичні)ніки російською, то не можна сказати що версія інтернет ресурсу повністю завантажена українською.
ultragringo• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
А меня устраивает. То что они говорят на русском ещё не делает этот язык их. Я тоже говорю и многие другие.
klaraneill• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Буковки на сайте знищують?
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляultragringo
хай говорять хто як хоче. Інтерфейс можна українізувати і не нити
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляNat-li
Я не хочу ображатись.
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляklaraneill
Буковки на сайте знищують?
так за мову розстрілюють.
Ежеви4ка• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Интерфейс переведен, у меня он полностью на украинском, непонятны ваши претензии
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляshkoda_anna
Стаття 10.Конституції України
Тому додамо ще ніки грецькою, румунською, білоруською і на івриті
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
оце би було краще