Цвіту і пахну• 10 марта 2023

На вашу думку, чи є анонімні ніки російською мовою порушенням мовного закону?

Вільне обговорення у вільній країні.
Обгрунтуйте будь ласка свою думку, посилаючись на той самий закон.

Свою думку напишу нижче .
Посилання на закон
https://mova-ombudsman.gov.ua/informaciya-shchodo-...
Результат:
вже голосів: 366
250 (68.31%) Не порушення
84 (22.95%) Порушення
32 (8.74%) Подивитися результати
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Приезжайте на Юг...Расскажите это всем бабушкам моего подъезда...что не на той мове они разговаривают.... они хотят тоже жить...как и вы! Почему-то я нормально воспринимаю людей, говорящих на укр.языке, и не переучиваю их, и не рассказываю им, что делать и как жить. Я знаю укр.мову, учила в школе. Но наш регион- русскоязычный. Мы - украинцы и мы- Украина! Мы понимаем вас, а вы - нас..?!...
Вы сами же раскалываете страну изнутри, делите на ваших и наших...Для чего же?
Коли я навчалась в київській школі, на українській говорити було соромно, бо село . Українські гурти і кіно були ’не модні’, і так далі. Українську всіляко принижували. Тому мені не все одно. В мене багато родичів, які росли в українськомовних сім´ях, в говорили російською, бо школи були російські. В мого батька українська була двічі чи раз на тиждень, як іноземна. Тому мені болить.
NatalieP• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Наведіть любий приклад з літератури, науково праці, де саме до плісняви (цвілі) використано ’квітне або заквітла’.
А краще порийтеся в біологічній літературі (я ботан в серці і душі), тож відкриєте багато цікавого про цвітіння. Ще вода ’цвіте’ в ставках, озерах та річках. Чому не квітне?

Ще раз- квітнуть квіти, а поширення водоростів та грибкування- то цвітіння.

ПС просто скажіть, що ви зажлобили нам гривню на зміну ніка. Ми зрозуміємо.
Наведіть любий приклад з літератури...
Любий - це будь який чи лЮбий, в сенсі ❤?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin

Що це за слово таке «зажлобили»?
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Так саме тому, що ми, українці непробивні, такі як ви, що згадали мову лише після 24.02, маєте змогу та бажання зараз іі вчити та говорити нею. Бо інакше, боюсь навіть представити, що могли б тут писати про українскі ніки. Багато розвелося новостворених ’патріотів’.
А мене, ще в 1988 майже вигнали зі школи за слова ’Cлава Україні’ і це була центральна область (не західна). Тож доводьте щось собі, а не мені, навчайтеся, читайте і кидайте цвісти, краще розквітніть разом з Україною.
Я сама вирішую, що мені робити.
Людина яка кричала Слава Україні, не могла би написати всі ці слова. Або ви дуже змінились. І не треба пафосу про патріотів. Я маю право на свою думку і позицію.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляNatalieP
Наведіть любий приклад з літератури...
Ага, таким самий ’любий’ як і ’цвісти’
Русізм.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
І я нікого не розколюю, навпаки, закликаю до єдності . Просто цікаво підтримати українську це розкол, а російську толерантність?
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я сама вирішую, що мені робити.
О, нарешті ви згадали про право на думку та позицію.
Тож повернемося до ніків- які хочемо, такі анонімні ніки і створюмо, бо це наше право. Ніки- не частина інтерфейсу, а тимчасовий ідентифікатор для думки аноніма.
Дякую.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ага, таким самий ’любий’ як і ’цвісти’
Русізм.
В групі слов´янських мов є схожі і спільні слова, і це не робить їх русизмами
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Адмінчику,»боюсь представити « то якою мовою?
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Суржиком. А шо нізя?
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Вам 👍👍👍 за вашу позицію.
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Тогда дайте время....
А у меня болит, что гибнут люди, дети....что в 21 веке ад на земле происходит, что рушатся судьбы....что так, как раньше, не будет уже никогда....
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Суржиком. А шо нізя?
Ааа. Попові можна,дякові ні. Зрозуміло …
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Все перейдут на укр - война закончится? Нет. Едность - только в мове?!
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Дякую.
Ви інтернет ресурс для спілкування і впливаєте на громадську думку, тому ви несете відповідальність на те що тут ’ несете в маси’. Ви можете підтримати українську, лишивши можливість створювати свої ніки для акаунтів, але прибрати анонімні російські. Невже ви не розумієте , як це тригерить? У нас війна з росією. Вони вбивають людей, знущаються , а мова це те що поєднує, підсвідомо ділить людей на своїх і чужих. Ви переймаєтесь за почуття однієї категорії людей , а як що до іншої? Ми ж все таки в Україні.
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ніт. Я тут не офіційно відповідаю на Ваш запит, ми тут вільно спілкуємося. Пишу як хочу. Задасте питання в Підримку- от там вже перевіряйте коректність.
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вам 👍👍👍 за вашу позицію.
Дякую
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Не лише, але в тому числі. Мова єднає.
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Не лише, але в тому числі. Мова єднає.
В чем еднае? Она еднае только вас, гнобящих тех, кто говорит на русском
автор Цвіту і пахну • 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Тогда дайте время....
У нас війна з 2014. Якщо не зараз, то коли? Знову замнеться і знову підем по тим самим граблям, ще років через 80.
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
С какого вы региона?
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Ніхто бабушок і не чіпає, крім московських снарядів.
І по селах на півдні теж від місцевих бабусь чути українську
Элочка LA• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Маніпуляція
Нет, констатация факта.
Дамы, а с какой стати вы командуете на частном ресурсе?
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В селах-да. Город - нет
Admin• 10 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Тож у Вас анонімний бан, ви не може отримати російській нік? Чи вас шарпає саме те, що комусь вони попадають? Так більшість навіть не вчитуються в них.

ПС Тригерить- то від англійского слова, краще використовуйте наше ´шарпає´. От вже нове вивчили, користь якась.
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Как не чипае?? Они не люди??! А снаряды попадают не только к бабушкам.
Элочка LA• 10 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
БеллаДонна2014• 10 марта 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ну якщо не офіційно спілкуємося то чому так вперто наполягаєте на тому що Нік автора написаний неправильно ?