Не обижаюсь• 10 марта 2023
Про старіння, ідеали краси та фіксацію нашої культури на молодості
Чи має наша культура надмірну фіксацію на молодості та ідеалах краси? І як це впливає на наше сприйняття старіння та пов´язані з ним виклики?
Давайте разом обговоримо, як можемо переглянути наші уявлення про старіння та змінити наше ставлення до цього неминучого процесу.
Фея_3уровень• 10 марта 2023
Не зовсім зрозуміла питання, але на мій смак чоловіки і жінки, які доглядають себе і не обов’язково із застосуванням лікарів-косметологів, з роками стають кращими. Як гарне вино
бювет_в_обед• 10 марта 2023
Мені здається все як завжди
Конжен хоче виглядати чи почувати молодшим.
Тіки технології вдосконалюються
Бутербродница• 10 марта 2023
Это не только у нас. По сравнению с Кореей, например, у нас еще лайтовый культ молодости. Кроме того, всячески продвигают недопустимость эйджизма. Но вот наши женщины почему-то первые эйджисты, вот где парадокс…
english book• 10 марта 2023
Мені дуже сумно бачити людей, яких я бачила молодими активними і квітучими, а тепер вони ледве ходять...
На себе увагу не звертаю. Поспішаю все встигнути.
Директриссимо• 10 марта 2023
Так має. Страждають жінки з приводу свого віку, не сприймають себе. Надмірні операції, бажання виглядати молодо, іноді доводять людей до божевілля. Навіщо? Питання реторичне. У всіх свої таргани. Фарм компаніі, косметичні компанії, пластичні лікарі мають на комусь заробляти гроші.
Чесно брешу• 10 марта 2023
Конечно хочется как можно дольше оставаться молодой,но визуально мне нравятся ухоженные люди, даже если они уже в приличном возрасте ( ухоженные это чистая голова, нет лишнего веса, чистое лицо, здоровые зубы)
бювет_в_обед• 10 марта 2023
До речі, мені старість вже махає з за горбочка.
Я вирішила піти по шляху здоров´я .
Спорт, здорове харчування , обстеження у лікарів.
Я вирішила піти по шляху здоров´я .
Директриссимо• 10 марта 2023
Жінки мають бути в будь якому віці конкуретноспроможні. Їх треба брати на роботу, в нас забагато вікових обмежень.
comeonbabyloosecontrol• 10 марта 2023
Нам сильно навязали культ молодости, это факт. Я раньше при мысли о морщинах билась в припадке и планировала обколоть себя ботоксом с ног до головы. Со временем восприятие поменялось. Мы живем в патриархальном мире, где должны иметь идеальное тело, густые волосы, ровные белые зубы, здоровую кожу без признаков старения и безграничный запас энергии, чтобы заниматься домом, детьми и работой.
Я настолько боялась постареть, что даже обсуждала это с психологом. Возраст в итоге - только цифра. И как ни старайся, а принять изменения в себе - придется)
Ответ длябювет_в_обед
Я вирішила піти по шляху здоров´я .
Тоже выбрала этот путь. Хочу быть симпатичной сухонькой старушкой в относительно добром здравии и при светлой памяти, мне этого будет предостаточно)
Щебетуха• 10 марта 2023
Я люблю себе і мені дійсно приємно, коли я маю гарний вигляд. Тому намагаюся доглядати за собою, щоб якось продовжити молодість