Бутерброд з ікрою• 10 марта 2023
что читают ваши 7-8 летние дети
самостоятельно
Добро с Кулаками• 10 марта 2023
Коли був у такому віці, то читав всі твори про драконів. Але з примусом. Без особливого бажання
Баба Йога• 10 марта 2023
Ничего. Только то, что в школе зададут. Остальное время плейстейшн и телефон)
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Гаррі Поттер
Ерагон
Володар Перснів
Дочка ще Графа Дракулу, але не зайшов, мало страшний)
Ерагон
Володар Перснів
Не любовница• 10 марта 2023
Только в рамках школьной программы, дополнительное из под палки,не любит читать
Потрындельница• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Гаррі Поттер
Ерагон
Володар Перснів
Ерагон
Володар Перснів
Властелин колец в 7 лет?
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Ответ дляПотрындельница
Властелин колец в 7 лет?
Вони до 7 перечитали всі дитячі
Приступили до наступної категорії
Потрындельница• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Вони до 7 перечитали всі дитячі
Приступили до наступної категорії
а они понимают смысл прочитанного или просто читают, потому что буквы знакомые?
Бутерброд з ікрою
• 10 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
в школе задают четыре строчки и то такая нудотина
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Ответ дляПотрындельница
А ви як думаєте? Що читають і мучаться?
Всі книги купували разом з дітьми, вони обирали самі
Вдома відведена кімната під бібліотеку
Потрындельница• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А ви як думаєте? Що читають і мучаться?
Вдома відведена кімната під бібліотеку
моё мнение - всё должно быть вовремя.
и книги тоже.
не могу сказать, что властелин - это чтиво для семилеток.
но. это всего лишь моё мнение.
и книги тоже.
но. это всего лишь моё мнение.
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Ответ дляПотрындельница
моё мнение - всё должно быть вовремя.
и книги тоже.
но. это всего лишь моё мнение.
и книги тоже.
но. это всего лишь моё мнение.
Так, це ваша думка
А поняття норми в кожного своє
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
В 7 років перечитала всю Айседору Мун і серію про мопса, не пам‘ятаю як називається
Зараз в 8 років обожнює Кота детектива та Джуді Муді. Прочла декілька книг про видатних осіб
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Гаррі Поттер
Ерагон
Володар Перснів
Ерагон
Володар Перснів
У 8 років самостійно? Це сильно, бо твори не дитячі. Я в 8-9 років читала сину Гаррі Поттера. Дочка обожнює цей фільм, але самій читати ще важко
Сама собі лікар• 10 марта 2023
Джуди Муди и энциклопедии, но надо напоминать, а иногда и заставлять. Ну и то, что в школе зададут.
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Всі діти різні. У нас син нічого не читав, проте National Geographic цілими днями міг дивитися і потім слово в слово переказувати. А дочка любить читати і її зовсім не цікавлять документалки про тварин, природу тощо.
До речі я гарно вчилась, літературу не любила, а читати внешкільне почала в 10 класі
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Якщо чесно, не задумувалася про вікові норми
Обоє читали багато ще до школи
Всі дитячі автори були перечитані до 6 років самостійно
Я їм читала в 4р. лісову школу, карлсона і тд
Гаррі Поттер читали на літніх канікулах після 1 класу, років до 10 по колу паралельно з іншими книгами, в нас він затертий до дір в прямому сенсі
Обоє читали багато ще до школи
Бутерброд з ікрою
• 10 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
у него как раз проснулся интерес к чтению, читает он плохо, но просит читать то он, то я
я читала Тома Сойера во втором классе, он не осилит, да и не интересно такие чтиво современным детям.
ВОт интересуюсь, что детям нравится
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Так, це ваша думка
А поняття норми в кожного своє
В нас є родичі, які вважають що їх 11-річний син захоплюється читанням, особливо Толкіним. А воно йому не треба, він через силу читає і лише тому, що йому не дадуть грати на планшеті як не почитає.
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
ВОт интересуюсь, что детям нравится
То у вас хлопчик. Навіть не знаю що порадити. Хоча однокласники доньки, саме хлопці, теж читали ту серію про мопса. Зараз пошукаю як точно називається
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ми з чоловіком завжди багато читали
Дітям теж, поки були малі
А потім мені цей процес набрид, щоб їм читати, і вони почали самостійно
Тобто, ми не такі, як ваші родичі))
Планшети, ікс бокс і різна техніка теж була і є, якщо що))
Дітям теж, поки були малі
Тобто, ми не такі, як ваші родичі))
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
ВОт интересуюсь, что детям нравится
Йдіть до книжкової крамниці і нехай вам покажуть де книжки на ваш вік. Ми так з донькою ходити і по півгодини вона стояла обирала що читати. Бувало що одразу по 2 книжки купували, бо не могла визначитися. Але поки є бажання читати - підтримуйте, хоча зараз це дуже недешево.
БершкомангоЗар• 10 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Ми з чоловіком завжди багато читали
Дітям теж, поки були малі
Тобто, ми не такі, як ваші родичі))
Дітям теж, поки були малі
Тобто, ми не такі, як ваші родичі))
Так і в нього є планшет та іксбокс. Але с початку він має почитати. І в молодшому віці йому теж читали, і батькі читаючи. Але 🤷♀️
Леди_на_драндулете• 10 марта 2023
Завжди в таких темах раджу іти записуватись до бібліотеки. Я записала сина в 4 роки, в 4,5 він навчився читати і з 5 років читав вже нормально сам. Там зараз багато нових цікавих книжок, сучасних, гарних, дорогих. Я книги з його 5 років не купую))). Все що подобалось, все брали, і комікси, і журнали, і енциклопедії. Він любить, щоб небагато було написано і гарні малюнки. З сучасного Щоденник слабака сподобався. До речі, всі книги мого дитинства він любить слухати, але щоб у вигляді аудіо спектаклів, Том Сойер, Еміль з Льонебергі, Пеппі довга панчоха, Тореадори з Васюківки, і ще сотні інших книг. Чарлі і шоколадна фабрика послухав, а потім прочитав за 2 дні.
Акукарача• 10 марта 2023
ой, много, уже с библиотеку записались.
Любит серии, Емі і клуб супердівчаток, Джуді Муді, Айседора Мун. Але це дуже дівчаче))
Гаррі Поттер не зайшов, хоча у нас чудрве виданея Абаьагаламага з іллюстраціями.
Коли починала амосиійне читання, любила серію про баранчика Рассела, кота Сплета, та Киці Мандрівниці, останню й досі перечитує, але їй тоді 4 було, тому може ностальгія))
Ще з осианнього, що дуже сподобались Аля у недоляндії, Різдвяна свинка, Різдвозавр, Пеппі довга панчоха, зима в країні Мумі-Тролів. Вони універсальні по статі.