Бутерброд з ікрою• 10 марта 2023
что читают ваши 7-8 летние дети
самостоятельно
Акукарача• 10 марта 2023
а написала.... а помилок... блін) вибачаюсь, майже сплю, чекаю тільки доки хліб допечеться...
Пуки-куки• 10 марта 2023
Моєму восьмирічці непогано зайшла Астрід Ліндгрен. Сподобалась серія про Майнкрафт. Зараз ’Казки дядечка Римуса’ читає, несподівано теж зацікавили.
МаксХмара• 11 марта 2023
Мальчику могут понравиться:
Пригоди малого Ніколя
Ракета на чотирьох лапах
С юмором и про мальчиков.
Пригоди малого Ніколя
Ракета на чотирьох лапах
С юмором и про мальчиков.
Veronika -22a2• 15 марта 2023
Пригоди жовтої валізки
Пригоди в лісовій школі
Казки дядечка римуса
Пригоди Муфтика, Півчеревичка і Мухобрдька
Пригоди в лісовій школі
Казки дядечка римуса
Veronika -22a2• 15 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
В нас є родичі, які вважають що їх 11-річний син захоплюється читанням, особливо Толкіним. А воно йому не треба, він через силу читає і лише тому, що йому не дадуть грати на планшеті як не почитає.
А в мене донька не встигне прочитати одну книжку, як просить уже купити іншу.