Мусик Пусик• 10 марта 2023

Рюкзак на весну-літо

Хочу купити такий рюкзак, не бачили його вживу? Як він по якості і якого розміру( великий чи маленький) на сайті нічого не зрозуміло. І який з них краще)
Ганцю в кєдах• 10 марта 2023
Якість хороша, я вам писала в попередній темі )

Мамзелькин• 10 марта 2023
Видно, що маленький
автор Мусик Пусик • 10 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мушля з Криму• 10 марта 2023
Measurements cm: 25x32x11 (LxHxW)

https://www.parfois.com/en/ua/bags/backpacks/every...
сЛАдКОежКА• 10 марта 2023
Мне нравится
Пожарник• 10 марта 2023
Вообще никакой. Таких тысячи. Рюкзаки люблю. Сама в поиске идеального много лет….
Заставляличка• 10 марта 2023
В мене такий як на дівчині, колір капучино чи щось таке. Він великий, мені саме такий був потрібен. На іншому фото схожі на ті, що ви обрали. Якість мого гарна, натуральна шкіра. Ціна 1900 була, зараз не знаю. А що у вас на фото важко сказати. То шкіра? Яка ціна?
автор Мусик Пусик • 10 марта 2023
Ответ дляЗаставляличка
1600, думаю екошкіра. Мені маленький треба, великий у мене є текстильний