Nikita-437c• 11 марта 2023
Звонил на 15-48, сказали до 13 точно прийдут, но можно им верить, я не знаю, самому деньги не пришли
Полтавская область нету,тот месяц пришли в воскресенье но 19 числа.
Ответ дляNikita-437c
Какая у Вас область?
Nikita-437c• 11 марта 2023
Переместился из Харькова, все время деньги приходили во время, в этом месяце денег нет
Виктория-92• 11 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Коли хочуть тоді й дають
Кому хочуть тому й платять
Мені не хочуть платити нічого
Кому хочуть тому й платять
Мені не хочуть платити нічого
Сьогодні дзвонила на 1548. Розповіла ситуацію спитала, чому усі отримують кошти, а мені не приходять, хоча у цнапі сказали, що з документами все добре.? Мені відповіли, що за перший транш усі отримати не можуть, треба чекати наступного траншу. А під який я вже попаду, це вже ніхто не знає. Перший транш з 3-10, другий з 13-20, третій 23-30. Ось і все, аж плакати хочеться.
Ответ дляВиктория-92
В мене немає ні на мене ні на дітей виплат з листопада 2022
бахмут (впо)
Тому я не вірю вже
Вже немає сил добиватися всім бадуже
бахмут (впо)
Тому я не вірю вже
Вже немає сил добиватися всім бадуже
Виктория-92• 11 марта 2023
Ответ дляZara Zara
бахмут (впо)
Тому я не вірю вже
Вже немає сил добиватися всім бадуже
бахмут (впо)
Тому я не вірю вже
Вже немає сил добиватися всім бадуже
В мене з вересня 2022 року ні на мене, ні на дітей. Прикро, що комусь вже за березень виплатили, а хтось як ждав свої борги, так і жде. Виплатіть же борги, вирівняйте усих, а потім усим нараховуйте. Ні, виходить, що одні отримують постійно, а інші нічого зовсім. Ще робила звернення на 1545, більше місяця пройшло, відповіді не має, учора дзвонила, відповіли, що відповідь сформована 8 березня, очікуйте коли прийде вам на телефон ця офіційна відповідь. Очікую і теж не приходить. Навіть це не хочуть робити.