ФруктЕщеТот• 11 марта 2023

Знаєте що я терпіти не можу? Коли приходиш від одного спеціаліста до іншого і...

Наприклад, по якійсь причині йдеш стригтися до іншого майстра і чуєш " хто це вас так постриг до мене?!" А буває взагалі нежданчик і виявляється, що це стриг той самий майстер, але яро доводить, що цього не моде бути, я так не могла постригти.
Або приходиш на коесультацію до іншого лікаря і він мішає з гімном рекомендації попереднього. І ти такий як лох не розумієш плакати тобі чи вбиться, бо ти вже прийняв пакет ліків.
Буквально на днях була ситуація. Чоловік у відрядженні дуже захворів, приїхав на вихідних і в ДУЖЕ поганому був стані, знесилений. Оскільки, це був вихідний я в приватному порядку повела до відомого лікаря в нпшому місці, спасибі, що вона нас прийняла між чергою. Вона порекомендувала терміново крапельниці, уколи, список аналізів, обстежень і ліків. Лікування було дійсно агресивне, але йому правда було дуже погано.Ми все так і зробили, дійсно допомогло швидко. От пройшов тиждень і я змусила чоловіка піти ще до сімейного, вважаю в такий час візити і причини звернень мають бути зафіксовані. Глянула вона лист призначення і "та це ж смерть для нирок таке лікування, ви що головою не думаєте?!" І ти сидиш такий, як лох, і не розумієш де правда і як треба було.
У вас таке трапляється?
Криниця щастя• 11 марта 2023
Як на мене це дуже непрофесійно обси@ати «колегу» і ще більш не професійно так нападати на пацієнтів.
А я женатая• 11 марта 2023
Да да, есть такое)
Патріотка з дивану• 11 марта 2023
Больше к таким не обращаюсь. Терпеть не могу этого.
Брыкалка• 11 марта 2023
Я також терпіти це не можу.
В мене було так у стоматолога.
Оооо, хто це Вам так пломбу не правильно поставив на два зуба. Треьа переробити. Переробили. Потім та пломба випала
ЛижТолько• 11 марта 2023
Про врачей точно. Про парикмахеров. Мне такие не встречались.
Спелый баклажан• 11 марта 2023
Я б за таке голову знімала б, непрофесійність.
А по поводу лікування, було правильне раз допомагло. А в інструкцію як заглянуть до препарата - карець ниркам і печінці(
Мати тріля• 11 марта 2023
Мені все рівно що вони говорять
Мене більше бентежить результат. Ще стригти більш менш стрижуть, вкладати - вкладуть, догляд - чудово . А от фарбувати мало хто вміє 🙄
КоролеВешна• 11 марта 2023
Тупенькі просто. Більшість не розуміють, що волосся росте нерівномірно, ліва сторона голови завжди росте швидше, тому відростати може косо-криво, це нормально.
Анонимус Я• 11 марта 2023
Тю.....
Я прийшла на огляд до лікаря, після операції в нього ж, то він мене питав, що за канібал безрукий мені такий шов зробив?
На мої слова, що він - не вірив.
Цукрові вишні• 11 марта 2023
Дааааа. Это прям фраза каждого врача к которому я обращалась. А результата до сих пор нет.
ЭтаваНиМожетБыть• 11 марта 2023
У меня наоборот всегда все нахваливали бывших мастеров и их работы, иногда молчат
Криниця щастя• 11 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Тю.....
На мої слова, що він - не вірив.
Охриніти
Ганцю в кєдах• 11 марта 2023
Я не купую всі ліки по списку які назначив лікар .
Я все перечитую , все фільтрую і сама вирішую що приймати а що не варто .

П.С. Мою маму вбив лікар неправильним назначенням. Їй було погано і я просто купила по списку що сказав лікар . На ранок здорової жінки не стало .
Привіт з ботойбіччя• 11 марта 2023
Первая фраза любого приходящего сантехника, электрика и т.д: { А кто это вам такое сделал? Кошмар!} Исключений еще не было😂
волосатое стекло• 11 марта 2023
Так усі. І перукарі, і лікарі, і будівельники. Всі розмови починаються з паплюжіння роботи попередника
Блакитне небо• 11 марта 2023
Я терпіти не можу, коли парикмахер починає критикувати моє волосся. Вам вже пора фарбуватись ( фарбувалась тиждень назад-швидко відростають сиві корені), у вас воно таке тонке і неслухняне, і т.п. Платиш гроші, і тобі починають перелічувати твої недоліки, про які ти хочеш забути.
А ще дуже вражало, коли я приходила від відчаю ( моя мйстер була зайнята), щоб зняти гель лак, і кривожопі майстри в перукарні поруч з домом починали критикувати роботу мого майстра, якою я на відміну від їх роботи, була задоволена. Так вони,мабуть, піднімають собі самооцінку. Тому що навіть лак нормально зняти не можуть, що вже казати про покриття.
Языката Хвеська• 11 марта 2023
В моєї мами питала перукар, хто ж її так підстриг. Мама промовчала, бо стригла я, ні разу не перукар))) Озвучувати результати роботи своїх колег в поганому сенсі, це не професійно. Не обкакуй, а розкажи про свої переваги краще
Рогнеда Карповна• 11 марта 2023
Я когда была молодая и глупая на меня так детский врач наорал что не те лекарства ребенку даю, типа я ребенка убиваю. А я села и ревела,ничего сказать не могла-типа это не они врачи назначили ,а я сама
Жена сантехника• 11 марта 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
От, для мене це показник професійності та етики. До подібних майстрів не ходжу.
Языката Хвеська• 11 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
Зроби краще і тихенько, а я оціню) Можна бути класним спеціалістом, але поганою людиною
Секретница• 11 марта 2023
Моя парикмахерша так любит спросить,кто мне челку стриг.А стригла другая,и мне так больше нравится,но она мужской мастер и не красит.Между покрасками могу у нее челку подстричь,когда сын к ней идет.Так потом моя начинает,что так никто не стрижет и больше так не нужно.
А врачи мне попадались такие,которые просто ничего не говорили,но по виду было видно,что не совсем согласны с назначениями.Некоторые говорили о грамотном назначении предыдущего врача.Разное бывает.
Mrs.Ochmonek• 11 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Тобто це у всіх ліва сторона швидше відростає?? Я думала, що це у мого волосся така особливість
Секретница• 11 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах

Сочувствую Вас.Так и с моей мамой было,ночью скорая приехала и спасали ее,после этого стали проблемы с давлением,хотя назначения были по дыхательной системе.Было назначено 2 препарата,которые никогда нельзя принимать в комплексе.Назначил дежурный врач.Еле спасли.
дожену і ощасливлю• 11 марта 2023
Ні, мені мовчать всі. Нічого не кажуть)
автор ФруктЕщеТот • 11 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Чесно, перший раз чую
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта 2023
еще прибавьте туда сантехников и всех остальных)
ЛісАпетная• 11 марта 2023
было такое, не часто. с мастером маникюра и стрижкой.
при чем замечания были в целом по делу.
была еще другая похожая ситуация. поменяла мастера электроэпиляции, у нас их в принципе мало в городе. новый мастер начала выспрашивать подробности работы предыдущего, а что, а как...выглядело как любопытство но и как попытки узнать нюансы работы конкурента)
Пусин Кукин• 11 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Есть теория что в зависимости от кровоснабжения волосы могут расти неравномерно, но это не обязательно левая сторона
КоролеВешна• 11 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Це за спостереженням самого перукаря.
ТаЕщеОптимистка• 11 марта 2023
Була гарна стрижка, відросла. Моя майстер поїхала. Пішла до іншої. Понеслось - Ой Боже, хто це вас стриг, це жах... і все в такому дусі. Ну постригла вона, м´яко кажучи не дуже. Добре що моя майстриня повернулась.