Трахтибидох• 11 марта 2023
Чи видають повістки в мрео?
Чи можна зараз здати на права, не отримавши повістку?
Зашла на 5минут• 11 марта 2023
Можуть видати скрізь. Навіть в метро давали повістку. Ідіть здавайте на права.
Трахтибидох
• 11 марта 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Це я в курсі, але цікаво просто
Апофиозная• 11 марта 2023
Знайомі були на минулому тижні в мрео, говорила що в той час видавали.
Але це не значить, що повістки там дають кожного дня з ранку до ночі. Просто вони так попали
Зашла на 5минут• 11 марта 2023
Ответ дляТрахтибидох
Це я в курсі, але цікаво просто
Цікаво що? Сьогодні не видають, завтра видають. Військовий стан в країні. Скрізь можуть вручити, навіть, в магазині і під будинком. Таке наше сьогодення!