Укр_жіночка• 11 марта 2023

Кто менял аккумулятор в телефоне, какого бренда покупали батарею?

Тоскующая• 11 марта 2023
Рідного яблучного

LIANA171185• 11 марта 2023
Ответ дляТоскующая
Рідного яблучного
Подскажите,вы сами покупали или вам в сервисе меняли?Тоже ищу на свой огрызок.
Тоскующая• 11 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
У сервісі.
Накрыло-не отпускает• 11 марта 2023
Ответ дляТоскующая
Рідного яблучного
Неіснує такого виробника АКБ

А якщо по суті то будь якого, тоді отримаєте ємність яка заявлена на АКБ
Тоскующая• 11 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Неіснує такого виробника АКБ

Вибачте, не зрозуміла. Якого виробника не існує? Apple?
Накрыло-не отпускает• 11 марта 2023
Ответ дляТоскующая
А що епл виробляє АКБ?

Та і взагалі епл в своїх товарах виготовляє хіба опероційну систему, а всі інші комплектуючі це інші виробники або епл там має певний % акцій!!!
Сама собі лікар• 14 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
А що епл виробляє АКБ?

Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, а ви в телефонах розбираєтеся, звичайних?
Накрыло-не отпускает• 14 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Звичайні то кнопочні?
В цілому розбираюсь, але нешарю в електроній частині/паяти
Сама собі лікар• 16 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Звичайні то кнопочні?
Добрий день.
Смартфон, йому вже 4 роки.
Huawei y5 2018, він дуже грівся, а от вже трохи бугрик там де батарея. Як думаєте є смисл замінити батарею?
Якщо так, то може можете порадити марку батареї, її можна самій замінити?

Крию матом страшно• 16 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Добрий день.
Смартфон, йому вже 4 роки.
Дуже грівся то може бути і процесор, тоді на свалку його, але якщо він був гарячий і не глючив, то може і грівся через акб, тоді ремонтуйте.
Замінити можна і самому то елементарно

https://bit.ly/42dAQT3

Розберіть подивіться № модель акб і шукайте по номеру на промі, можите брати любу саму дешеву в продавця з нормальним рейтингом, за дорогими можите не гнатися, чато то просто понти для любителів ’’ЯКІСНОГО’’
Сама собі лікар• 17 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Замінити можна і самому то елементарно

https://bit.ly/42dAQT3

Вітаю.
Грівся дуже, аж гарячий, але не глючив.
Дякую за відповідь. Ви мені дуже допомогли.
Гарного настрою.
автор Укр_жіночка • 18 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Добрий день.
Смартфон, йому вже 4 роки.
Поменяла сама тоже на huawei, у меня была проблема с открыть крышку и открутить болтики (окислились) - это заняло основное время. Нужно иметь хорошую маленькую отвёртку.
Сама собі лікар• 19 марта 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Вітаю.
Дякую за відповідь.
А чи могли б ви зкинути фото отвьортки?
автор Укр_жіночка • 19 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Вітаю.
Дякую за відповідь.
А чи могли б ви зкинути фото отвьортки?
У меня такой набор есть, те что были неокислиненные легко открутились такой крестиком (смотрите на видео в ютуб какие у вас болтики, а один не хотел откручиваться открутили плоской отвёрткой не с этого набора, пришлось 2 это делать, один крутил, другой держал телефон. Если будете покупать отвёртку лучше берите что-то получше для телефона , чем с этого набора.
Сама собі лікар• 19 марта 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую.