Аноним НаВсеГда• 11 марта 2023

Замовила зерно кави, а надіслали якийсь лом. У мене облом.

Дівчатка, у кого зараз зернова вдома, в офісі. Покажіть фото зерна, будь ласка.
Мрію про космос• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Ну за такі ціну було б дивно очікувати гарну якість.
Просто для прикладу: в кав´ярн замовляємо оптом і то платимо 550-650 кг в середньому.

автор Аноним НаВсеГда • 11 марта 2023
Ответ дляНа границе
Julius Meinl
Дякую, арабіка?
На границе• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую, арабіка?
Арабика-90%, робуста-10%
Кошечка-муркошечка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Такой кофе стоит не дешевле 500 грн
280 грн/кг это подделка.
Кондуктор троллейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
И что вам не так? Нормальный кофе на фото.
hrushyk• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Чьота ржу )
Норм білтш-менш кава коштує штуку за кіло
Кондуктор троллейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я брала таку мелену по акціі, мені не дуже сподобалася, бо обжарка вище середнього рівня. Друга пачка так і лежить.
Я о такой цене 260-280 беру gimoka и не возмущаюсь. На эту цену норм кофе. Лучше дороже.

Копирайторша• 11 марта 2023
Ответ дляhrushyk
Чьота ржу )
после цены тоже никаких вопросов
Тантрический кекс• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
То нащо ви повелися на таке.як хотіли нормальну каву.
АнтиТанкист• 11 марта 2023
автор Аноним НаВсеГда • 11 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ціна гарна і рейтинг підкупили мене
Тантрический кекс• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ціна гарна і рейтинг підкупили мене
Ну,може купите нормальну і будете змішувати.
Директриссимо• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Вы хотели за 280 и Лавацу?
Просто смех.При таком курсе доллара она просто не может стоить 280 грн.
На что надеялись? На качественный продукт?
Жабры жабы• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ціна гарна і рейтинг підкупили мене
Там даже не зерно арабики. Там робуста всё. У арабики полоска на зерне кривовата типа s, а робуста полоска прямая.
автор Аноним НаВсеГда • 11 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Та ні, ну куди її змішувати? Цю не врятаю, а смачну зіпсую
Ягодка опять• 11 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
фото
Что за кофе?
Боневтікла• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Дешева. Я беру по 550 кг, смачна.
Директриссимо• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ціна гарна і рейтинг підкупили мене
А какой рейтинг должен у него быть? Он Вам товар отправил? На эту цену соответствует качество.Кто берет,тот на это согласен и лучшего не пил видать.Или понимают,что цена=качество.
Кондуктор троллейбуса• 11 марта 2023
Кстати говоря, величина зерна разницы не имеет. Когда-то пробовала отличный кофе из недешевых, из Танзании, так зерно было мелким и бочечками, а вкус просто неземной. Мягкий, насыщенный, с интересным привкусом. Но у вас на фото обычный средней ценовой политики кофе. пить можно. Все лучше растворимого.

Боневтікла• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую, арабіка?
Чиста арабіка не фонтан.
english book• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ще свіжість партії має значення. Колись розмовляла з представником одного з трейдерів, що займаються чаями та кавою. В мене було питання, чому така різниця в нашої кави, і в кави за кордоном. Він пояснив, що українські трейдери не можуть купувати найсвіжіші лист чи зерно. Ціна висока, тому економлять.
]Mrs.Сексуальность[• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чесно, не розумію, як продавець може підмішувати.
Відправка була від продавця з західної України. Рейтинг високий, продає лише каву. Але ж це не кава, яка заявлена у пакеті.
Вони, що пакети окремо купують фірмові?
Не знаю чи вам вже писали, всю тему не читала, тут в Закарпатті накрили таких продавців саме, які пакували в фірмові пакети підробку кави
Кондуктор троллейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляenglish book
Естественно. Если удастся где-то обзавестись свежим зеленым кофе и обжарить самому вот это будет аромат на всю квартиру)
english book• 11 марта 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Все вірно, тільки пакети там теж 99% підробка)).
У справжніх пакетах, є заводське маркування на місці проклейки. Є інші ознаки. Але неосвідчена людина цього ніколи не знайде і не помітить.
Та й для того щоб побачити, пакет треба розірвати.
автор Аноним НаВсеГда • 11 марта 2023
Ответ дляenglish book
Дякую вам!
Миледи• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Ця кава (оригінал) ще рік тому була від 450грн/кг
Котомафия• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Посмотрите на кучку справа.Слева - то другой кофе.
Елена 1919• 11 марта 2023
покупайте ферари в красной пачке.шикарное
Мольфарочка• 11 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
Феррари 700...900,а она хотела дешево
А вот недавно• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
280 кг
Ну не може бути за таку ціну нормальна кава. Я теж Лаваццу купую, спеціально брала дешевшу пачку (ціна як у вас) і в перевіреному місці, в ІмпортМаркеті (ціна вдвічі вища, 500-550 грн/1 кг).
Так дешева точно така ж як у вас на фото (різного кольору зернятка, різного розміру, побита, смак перепалений), а дорожча - зкрнинка до зернинки, однорідний колір і смак нормальний.

Висновок: не потрібно економити на каві, ви купили підробку.