Аноним НаВсеГда• 11 марта 2023
Замовила зерно кави, а надіслали якийсь лом. У мене облом.
Дівчатка, у кого зараз зернова вдома, в офісі. Покажіть фото зерна, будь ласка.
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Ну не може бути за таку ціну нормальна кава. Я теж Лаваццу купую, спеціально брала дешевшу пачку (ціна як у вас) і в перевіреному місці, в ІмпортМаркеті (ціна вдвічі вища, 500-550 грн/1 кг).
Так дешева точно така ж як у вас на фото (різного кольору зернятка, різного розміру, побита, смак перепалений), а дорожча - зкрнинка до зернинки, однорідний колір і смак нормальний.
Висновок: не потрібно економити на каві, ви купили підробку.
Не буду, повертаюся до своєї, але я її не завжди могла взяти в зерні.
Елена 1919• 11 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Феррари 700...900,а она хотела дешево
беру здесь по олх доставке по 390 грн за кило с чашкой
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
Дякую!
Вона нічого на смак, і пінка в неї гарна, але для мене особисто зажарена.
Я люблю двійку, щоб кисла була, а ця трійка, для мене гірчить.
І приємно вражає, що виробник український.
Мольфарочка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую!
Украинск виробник,это фасовка в Украине ,а кофе не известно какое
Мольфарочка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую!
Двойка,тройка это прожарка,а зерно бывает с кислинкой или без.
Специалист из вас никакой
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Специалист из вас никакой
Я й не претендую на кавового спеціаліста, як і ви на цінового
Бачу_майбутнє• 11 марта 2023
Автор вот фото такого же кофе как у вас. Берем этот кофе постоянно. Не знаю отличается ли пачка и зерна, но запах от него по всему дому.
Вероятненько• 11 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чесно, не розумію, як продавець може підмішувати.
Відправка була від продавця з західної України. Рейтинг високий, продає лише каву. Але ж це не кава, яка заявлена у пакеті.
Вони, що пакети окремо купують фірмові?
Это подделка. Я живу в ЗУ и перестала здесь покупать Лаваццу. Разве что в супермаркете могу взять.
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Дякую за фото.
Вероятненько• 11 марта 2023
Ответ дляКопирайторша
эта фирма подделывается, продавец сам может и не знать. давно не покупаю лаваццу. брала на груше и еще каких то сайтах кофейных.
Все они знают))
Копирайторша• 11 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Все они знают))
да за 280 грн конечно знают. после цены у меня нет вопромов
Вероятненько• 11 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
А почему там указана цена 1170 гривен?
Дама_с_коготками• 11 марта 2023
Следующий раз покупайте Ricco. Желательно золотой пакет. Свежее зерно,свежая обжарка. Производство Днепр
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую, але якщо ця, то там робуста є.
Елена 1919• 11 марта 2023
Ответ дляВероятненько
А почему там указана цена 1170 гривен?
Там текст не меняют,только цену в зависимости от количества заказа.здесь за три пачки цена указана
Аноним НаВсеГда
• 11 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
390 стоит эта пачка
То ’’спеціаліст’’ написав ціну тої кави.
Я її купувала літом 400+
Дама_с_коготками• 12 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую, але якщо ця, то там робуста є.
Робуста есть во всех пачках и купажах всех производителей. У вас на фото тоже, Только если это не моносорт конечно, например,сантос или колумбия/эфиопия. 100% арабику невозможно пить каждый день, неделя и я не могу пить такой кофе)) Купажи решают,70/30 оптимальный вариант. Хотя иногда пью 100% робусту,чистый 18й вьетнам свежей обжарки )