Сорока белобока• 11 марта 2023

Порадьте дешевий Єгипет на квітень-травень не через Молдову

Можливо,хтось купив тур,яка ціна в 4 зірки?
НеКонец-Света• 11 марта 2023
Дешевий це скільки?
Гордая_птичка• 11 марта 2023
З молодови и нема вилета
Украиночка• 11 марта 2023
Ось бачила виліт з Ясси і Сучави
30 тис грн на двох
Там-тарарам• 11 марта 2023
Я не можу змиритись з тим, що зараз треба з краю світу літати.
Якв була краса в Борисполь за 20 хв доїхати і куди хоч. Аби гроші були. Які блага
автор Сорока белобока • 11 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А ще з дитиною...
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляСорока белобока
А ще з дитиною...
Та ладно. Було б бажання. Ми з 4 річкою 40 годин автобусом на море їхали. І чудово все
Яйцеголовая• 11 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Аналогично в Харькове. Я не готова ехать черт знает куда до аэропорта, тратить кучу денег и времени. Решила, что буду ездить по Украине. Шикарно недавно отдохнула в Трускавце. Сейчас присматриваю другой тур на май )
Яйцеголовая• 11 марта 2023
Ответ дляГордая_птичка
Кому как, это не с моей спиной 40 часов в автобусе
автор Сорока белобока • 11 марта 2023
Автобус-жах
Яйцеголовая• 11 марта 2023
Ответ дляСорока белобока
Автобус-жах
Та ну я потом не встану, какой автобус ...
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляЯйцеголовая
До аеропорту мінімум до Польщі треба доїхати. Та що, поїзд ваш варіант
Спасу мир• 11 марта 2023
Забудьте про дешевый Египет! Цены в Египте выросли за счет большого спроса, русни полным полно в Египте, отели загружены и перегружены. Ковид закончился+русня полетела = Египет жирует
Капитошечка• 11 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Фу блін і там засрано свинями.а де зараз нема тої свиноти?куди краще?
Обижулька• 11 марта 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В Украине, к сожалению, нет отелей без детей, весной была в Трускавце (эвакуировались), это же просто ужас сколько их там, в центре гоняют на своих самокатах, беговелах, по принципу кто не отошел, я не виноват, орут, визжат, для меня это не отдых. Одно дело от войны сбежать, тут уже особо выбирать не пришлось, другое поехать отдохнуть и порелаксировать.
Обижулька• 11 марта 2023
Ответ дляГордая_птичка
З молодови и нема вилета
А что уже отменили? Все время же были из Кишиневв, буквально вчера видела турагенства предлагали
Швендяю містами• 11 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ой, така краса, поки з Вінниці доїдеш- вже ніякої поїздки не хочеш.
Цыпка• 11 марта 2023
Ответ дляКапитошечка
В Украине
Спасу мир• 11 марта 2023
Ответ дляКапитошечка
Албания почти без русни
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляОбижулька
С 14.03 все
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляЦыпка
В Украине
И де в нас море?
Цыпка• 11 марта 2023
Ответ дляГордая_птичка
И де в нас море?
В Одессе. А вообще, вы определитесь, вам море или чтоб свиней не было
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Я тут причем. Одесса не мое предпочтение. Так что всю жизнь другие курорты устраивают
tourdream• 11 марта 2023
Автор, ось найдешевші варіанти по готелям, шо є зараз з вилітом з Кишиніва, ціна за двох дорослих:

La Rosa Waves Resort 4* Хургада, Саккала
11 квi
7 ночей
Standard Room
₴ 37 800

Elysees Hotel 4* Хургада
11 квi вт
7 ночей
Standard Room
₴ 38 088

Sharm Holiday Resort 4* Шарм ель шейх,
09 квi
7 ночей
16 квi нд
Promo Room
₴ 39 436

З Румунії, в залежності від дат вильоту, ціни трихо дешевше зараз, від 32 тис. грн за 2 особи.
tourdream• 11 марта 2023
Ответ дляГордая_птичка
С 14.03 все
Це лише авіакомпанія Візейр з 14.03 припиняє вільоти з Кишиніву. Інші, в т.ч. чартери, які літають до Єгипту, рейси не знімали.
Гордая_птичка• 11 марта 2023
Ответ дляtourdream
О, то супер
tourdream• 11 марта 2023
До речі і з вильотами з Польщі, зокрема з Катовіце, є зараз пропозиції на травень по більш - меньше нормальним цінам. Це у поляків, як раннє бронювання йде. Тури від 36-38 тис. грн.
автор Сорока белобока • 11 марта 2023
Ответ дляtourdream
Дякую.
Яйцеголовая• 11 марта 2023
Ответ дляtourdream

11 квi
7 ночей
Standard Room
₴ 37 800

Elysees Hotel 4* Хургада
11 квi вт
7 ночей
Standard Room
₴ 38 088

Sharm Holiday Resort 4* Шарм ель шейх,
09 квi
7 ночей
16 квi нд
Promo Room
₴ 39 436

Блин, я была в Шарм Холидей в январе 2022 до войны, год назад, было почти в 2 раза дешевле. Капец ...
Сиамская сороконожка• 11 марта 2023
Ответ дляtourdream
а скажіть, будь ласка, тури в Туреччину на літо пропонуться автобусні, чи авіа? Наприклад, в Кемер чи Аланію? І як краще їхати з Київської чи Вінницької області. Дякую.
tourdream• 11 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
З України до Туреччини є автобусні тури. Але треба зважати на те, що дорога довга, приблизно годин 40 до Анталії, а далі ще до готелю.
Авіатури теж є, з вльотом наших сусідніх країн - Молдова, Польща, Румунія та інших.
До деяких аеропортів ще з минулого року організовано трансфери з України, до деяких можна самостійно добратися.