Принцепесочка• 11 марта 2023
Девочки обьясните вроде перестали давать выплаты военным 30000?
Но моей знакомой дали. У нее муж водитель в военной части. Так перестали или нет?
Ответ дляКузякин
Это какая-то ерунда ерундовая.
на жаль, ні
в мого сина за грудень-січень була зарплатня тільки 30 тис, бо його й ще декілька хлопців вивели зі штату у підпорядкування командиру батальону. а в лютому місце де він служить виявилось поза сектором бойових дій, хоча це 30 км від лініі фронту і туди летить кожного дня.
то ж за лютий отримав 500 грн
cosmaximus• 11 марта 2023
Ответ дляOOH
Він може зі строкової служби перейти на контракт.
Але тоді буде не в Конотопі сидіти.
Не все так просто. Тут не хоче. Перевод в іншу бойову бригаду висить поки що.
Ну то таке.
Він там також і не спить. І на нулі був. Чого ви так?)))
Ну то таке.
cosmaximus• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну так ваш в Конотопі, а мій на Донбасі
то те взагалі вже ні в які ворота...
Це жах...(
На жаль багато чого не можу расказати.
Але він би з задоволенням поїхав туди. Але з іншою бригадою.
На жаль багато чого не можу расказати.
cosmaximus• 11 марта 2023
Ответ дляOOH
Але тоді буде не в Конотопі сидіти.
Не в самому місті,та під містом. І там також достаєттся, повірте.
Справа не у грошах. А у неповазі до військових.
Багато чого купували самі. І купують.
Ну то таке.
Ми нормально заробляємо. Будемо поки що допомогати.
Подав купу заявок у добровольчі батальони .
Багато чого купували самі. І купують.
Ну то таке.
cosmaximus• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну я більш нічого і не знаю.
завжди каже, що все нормально.
Та він мене також дуже мало розповідає. З батьком більше. А цей фільтрує що мені казати.
cosmaximus• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну я більш нічого і не знаю.
завжди каже, що все нормально.
А як Вашого кормлять? Сухпаї нормальні? Кухня?
Ответ дляcosmaximus
нормально
він при штабі, шось типу ад’ютанта одного з штабних офіцерів. був на нулі, але в нього вади слуху, тож доправляли до ВВК, визнали частково непридатним і взагалі непридатним до служби в дшв, але ніхто переводом в інші війська займатись не став, так в дшв і залишився, але на передову більш не потрапить. бо він загроза всьому підрозділу, як недочуває