Конфиденциальность• 11 марта 2023
Когда делают поминки, на 39 день или на 40?
Как правильно,никто не знает.
Надувная пыль• 11 марта 2023
Якщо ви для себе - то у будь-який день, якщо боїться ’що люди скажуть’ , то спитайте в церкві
Точу ляси• 11 марта 2023
День народження раніше не прийнять святкувати, а поминки можна...бо мрець точно не воскресне
Анонім Перший• 11 марта 2023
Ответ дляЛуковая
Лучше на день раньше,чем 40 дней.
Почему? Батюшка говорил на 40, откуда это на 39 вообще не понятно
Принцепесочка• 11 марта 2023
До 40 днів. Панахиди в церкві відправляють по суботам, от і в найблищу до 40 дня. В лютому робили по свекрусі - то вийшло на 39, а пару років тому по бабусі - то на 34 день. В селі батюшка рахував.
Жена сантехника• 11 марта 2023
Нам батюшка казав, коли свекри померли( в один рік) що 9,40 днів і рік роблять день у день. Далі поминки раніше можна. І панахиду в церкві також день у день
Продавец овец• 11 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
А що, є ще поминальні дні? Знаю тільки 9, 40 днів, рік і щорічний поминальний день після Великодня.
Жена сантехника• 11 марта 2023
Ответ дляПродавец овец
Взагалі їх багато( я в тому не дуже тямлю), але мала на увазі, два роки, три, то можна раніше