мегамоСГ• 11 марта 2023
Танці для дорослих?
Дівчата, хтось з вас ходить на танці? Раніше ходила в зал, але кардіо не для мене, та й не хочу вже гантелі тягати. Обираю між йогою і танцями типу латиноамериканських. Хтось займається танцями, подобається? Які порадите?
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляБасина
Я на сальсу і бачату ходила. А перед ними на танець живота. Для загального тонусу - супер!
Дякую! Так, хочеться саме для тонусу, хоча б якогось фізичного навантаження.
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляБасина
Ідіть! Це і спілкування, нові знайомства, сальсатеки)
Дуже хочу
А який одяг і взуття потрібні для занять?
На границе• 11 марта 2023
Ходила на контемп. Очень круто, но не мое. Нет у меня какого-то чувства ритма + зеркальная болезнь + я не умею связывать в одну цепочку несколько разных движений. Но я старалась и ходила год. А потом на бачату пошла ещё. Тоже классно и с тем же результатом. Надеялась, что научусь. Но нет.
Теперь йога, групповые силовые, пилатес и ТД )
Гороховая• 11 марта 2023
High Heels, Pole Dance exotic.... розкриває жіночність, сексуальність, красива хода буде. З часом стаєш наче сексуальна кішечка. А чоловіку як подобається 😍 а ще якщо на стретчінг пару раз на тиждень та в зал будете секс бомбою взагалі
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляНа границе
Так, хочеться все спробувати і знайти те, що до душі)
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляГороховая
Це вже вищий пілотаж для мене
На границе• 11 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Так пробуйте. Идите за своим интересом
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
дякую))
це вже третя спроба
партнера тікі нема
це вже третя спроба
партнера тікі нема
Наявність партнера обов´язкова? Чи можна і самій танцювати?
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
латину можна і самій
навіть на турнірах дівчата танцюють соло від маленьких до дорослих.
я з сином в одній залі займаюсь. але в нього партнерка є))
Дякую, що поділились досвідом
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Хожу на high heels, стала впевненіша в собі, дуже рекомендую
Я навіть не чула про таке. Дякую)
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляБасина
Щось зручне, в чому можете вільно рухатись. На ноги я спочатку купила туфлі на підборах, але потім перейшла на джазовки.
Дякую
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
ага
вони в тренажерку ходять, бачу постійно.
а танцювати виявилось складно
Чоловіки теж ходять на такі танці?
Ответ длямегамоСГ
Чоловіки теж ходять на такі танці?
звичайно
деякі навіть беруть участь в змаганнях. є така вікова категорія - сеньори. це 35+.
в Європі і в Штатах взагалі дуже багато дорослих пар займається бальними танцями. то в них там сеньори-1, сеньори-2 і сеньори-3, то вже 65+ люди
мегамоСГ
• 11 марта 2023
Ответ дляrybka21
звичайно
Я думала, що ті танцюючі чоловіки займаються з дитинства. А заради хобі, без досвіду, не думала, що ходять.
Ответ длямегамоСГ
отож бо й воно, що там саме дорослі займаються. а дітей дуже мало. тому наші українські діти, ювенали та юніори, завжди на п’єдесталах всіх знакових танцювальних світових змагань. Зараз стільки наших дітей в європейських державах, там усі з розуму сходять від їхньої майстерності.
он наші в Румунії танцювали, так усі судді тікі на них і дивились.