Ждун с Нибиру• 11 марта 2023

Свекруха шле гроші

Недавно чоловік попросив у мами своєї гроші, бо зарплату зменшили, не вистачає. Я не працюю.Вона дала. І тепер кожен тиждень присилає чималеньку суму. Мені незручно, мучає це мене. Вона багата, але ж дорослі люди, а нам дають гроші. Як би ви реагували? Зібрати і віддати їй?
КондуктЕр тролейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляКотогосподиня
Зібрати з чогось у вас є? З дєццкіх?
А що не варіант не витрачати ті що вона дає?
Кондуктор маршрутки• 11 марта 2023
Тю, ви рідні люди, у неї є можливість. Ви ж не просите. А кому ж ще допомагати? Ради чого жити? Я б теж своїм дітям допомагала
Злюка-закусюка• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мені соромно, чоловіку ні.Каже, що їй нікуди дівати грошей.
Вы в декрете?
MAmaMartusi• 11 марта 2023
Блін, а чого має бути стидно? Він ж працює, а не з пивом на дивані валяється, ситуація в країні не найкраща, а це мама, яка має можливість допомогти.Єдине щоб не розслабився.
harchushyn• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Працювати не вийде. Дитина ще мала, щоб одну залишати в такий час.
Автор, запам´ятайте для себе, для свекрухи,для чоловіка в першу чергу.
Обов´язок чоловіка забезпечувати вас грошима.
Свекруха висилає гроші не Вам, не вашій сім´ї,а вашому чоловікові,котрому не хватає грошей забезпечувати сім´ю.

Ви берете гроші в чоловіка. А от де він бере,то його відповідальність.
От і все)
Ноги от ушей• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не должно вам быть стыдно. Вы бы помогли своему ребенку в подобной ситуации? Она мать прежде всего. Позвоните, поблагодарите, что поддерживает вас в непростое время.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вы в декрете?
Ні. Дитині 7. Онлайн школа.
Злюка-закусюка• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ні. Дитині 7. Онлайн школа.
Так может вам найти подработку ??? А раньше вам на все хватало и муж супер зарабатывал? Может он всегда у мамы брал, а вы незнали
Та никада в жизни• 11 марта 2023
вона дає своєму сину,а не вам.
не партеся.
це їх танці ,до котрих вам не має діла.
Ні за холодну воду• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ні. Дитині 7. Онлайн школа.
Я працювала в кол центрі, дитина вчилась на кухні онлайн. Варіанту не працювати в мене не було. Тому якщо хочете шукайте роботу онлайн, якщо чоловік не тягне, але брати в мами на постійній основі, то не норм.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ні, не брав. Фірма бідніша стала. Війна(.Не можу знайти підробіток онлайн, нажаль
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А колцентр чим займався?
Злюка-закусюка• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А ви все 7 лет дома сидели?
Мочалкин блюз• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ні. Дитині 7. Онлайн школа.
А що вам заважало працювати тоді, коли дитина ходила до садочка і не було війни?
І про он-лайн роботу ви нічого не чули?

Вашій свекрусі шкода свого сина. Бо працює в вашій сім´ї тільки він один.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
І про он-лайн роботу ви нічого не чули?

А вам яка різниця чи працювала я до війни. І чи моя дитина була в садочку.І син працювати більше не став, від коли я дома.
Мочалкин блюз• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мені дійсно до вас немає діла.
А ось ваша свекруха переживає за вашу сім´ю.
Но вам же не вгодиш.
У вас і свекруха в чомусь вже винна, і чоловік.....
А ви вся така біленька та пухнаста. І у вас - лапки. Ще і дитинка для прикриття.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Мені дійсно до вас немає діла.
Но вам же не вгодиш.
А ви б залишили дитину саму вдома? Моя дуже боїться тривог. Я навіть цього представити не можу, що дитина сама в квартирі. І це я прикриваюсь? Не всі мами пофігістки
harchushyn• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Автор,поменше агресії.
Не всі мами,котрі працюють-пофвгістки.
Ок?
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Автор,поменше агресії.
Не всі мами,котрі працюють-пофвгістки.
Ок?
Я про дитину одну вдома, а не про працюючих мам.
Ні за холодну воду• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А колцентр чим займався?
Кол центр лізингової компанії.
Мочалкин блюз• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так чого ви чепляєтесь до свекрухи та чоловіка?
Якщо не можете змінити сітуацію?

Замість того, щоб сказати мамі СПАСИБі ви прийшли на цей ресурс обгадити свого чоловіка. Якій не взмозі на свою ЗП утримувати вас.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Якщо не можете змінити сітуацію?

Та тому, що ці гроші колись ’вилізуть’. Не проста вона жіночка, не просто так від душі дає.Попросив чоловік один раз. Далі у нас все біль менш. А вона висилає і висилає, безмежно, вже ніхто не просить.
автор Ждун с Нибиру • 11 марта 2023
Потім всім буде розказувати, що нас утримує все життя. Було вже правда не про гроші .
А у нас макарошки• 12 марта 2023
Автор расслабьтесь, это дела мужа и мамы, спокойно тратьте деньги и все))
harchushyn• 12 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
...Не всі мами пофігістки...

Тут саме про мам.